SinusBot Hizmetlerimizin Diğer Firmaların Hizmetlerinden Farkı Nedir?

Konu

#1
Merhabalar, bu yazımızda sizlere webailesi sinusbot hizmetinin diğer firmalardan farkını en basit ve en anlaşılır şekilde anlatmaya çalışacağız. 

Maddeler ile webailesinin sunduğu en belirgin farklar!

1) Satın alım sonrasında anında kurulum;

Webailesi üzerinden sinusbot satın alım sürecini gerçekleştirdikten sonra sizi yönlendirdiği hizmetlerim(Müşteri paneli üzerindende giriş sağlanabilir) sayfası üzerinden satın aldığınız ürüne yönet kısmına tıklayarak botunuz anında kurulur ve sizin kullanımınıza uygun şekilde teslim edilir. Aşağıdaki görsel ürününüzü teslim aldıktan sonra karşılaşacağınız panel görselidir. Kırmızı kutu ile belirtilmiş bölümden sinusbot panel bilgilerinizi görebilir dilersenizde yan panel üzerinden tek tıkla panele girebilir veyatta hizmetinizi tek tıkla yönetebilirsiniz.

ds-ansayfa-7473

2) Sınırsız API key;

Webailesi hizmetlerinde youtube search(!ara) eklentisinin çalışması için youtube api key oluşturup panelinize bunu tanıtmak gibi işlemlerle zaman kaybetmenize gerek yok! Webailesi sinusbot hizmetlerinde webailesi sizlere otomatik ayarlı sınırsız api key desteği sağlamaktadır bu sayede hizmetinizi bir kez sunucunuza getirdikten sonra tekrar işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Webailesi dünyanın en gelişmiş youtube search(!ara) eklentisi sayesinde spam komut koruması, çaldığınız şarkının belirlenmiş görselini avatarına ekleme ve sunucudan çalan şarkı hakkında bilgi verme gibi bir çok opsiyonuda içinde sizlere ücretsiz sağlamaktadır.

3) En uygun fiyat garantisi;

Webailesi sektörün en uygun ve en kaliteli sinusbot hizmetini siz değerli müşterilerine garanti etmektedir. Sektörde tam otomasyonlu şekilde hizmet verebilen ve aynı zamanda 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmet kalitesini arttırmak için çalışmamıza rağmen sektörde alabileceğiniz en uygun fiyatlı sinusbot hizmetini sağlamaktan gurur duymaktayız.

4) Koşulsuz iade garantisi;

Sağladığımız sinusbot hizmetinden memnunmu kalmadınız? Dert etmenize gerek yok! Webailesi sinusbot hizmetlerinde 48 saat içersinde koşulsuz ve şartsız iadeyi garanti etmektedir. Tek yapmanız gereken destek sisteminden hizmetinizi iptal etmek istediğinizi belirterek iade talep etmenizdir. Hizmetinizin ödemesi anında sizlere iade edilir.

5) Gelişmiş ve opsiyonel panel desteği;

Biliyormusunuz? Webailesi dünya çapındaki en büyük sinusbot yazılım geliştiricisidir. Webailesinin sunduğu 2 panel desteği bulunmaktadır. Birincisi tabiiki hizmetlerim sayfasından yönet kısmına tıkladığınız zaman açılan sunucu yönetim panelidir. Sunucu yönetim paneli üzerinden tek tıkla şifrenizi sıfırlayabilir, format atabilir, hizmetinizi açıp kapatabilir veyatta her şeyi sil baştan en baştan oluşturabilirsiniz. İkinci sunduğumuz panel opsiyonu ise sinusbotun kendi panelindedir. Webailesinin sinusbot hizmetlerinde webailesi tarafından dizayn edilmiş özel bir panel desteğide bulunmaktadır bu panel üzerinden ise hiç bir kısıtlamaya takılmadan tüm işlemlerinizi tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

6) Benzersiz uyumluluk;

Webailesi sinusbot hizmetleri tüm firmaların teamspeak3 sistemlerine giriş yapması için özel bir alt yapı kullanmaktadır. Bildiğiniz gibi yakın bir süre içersinde TürkNet verimerkezi üzerine taşındık ve bu bize bağzı avantajlar tabiiki sağlıyor. Webailesi sinusbotları doğrudan ISP Türknet kayıtlı ip adresleri kullanmaktadır bu sayede bir çok firmanın teamspeak3 sunucusuna hiç bir korumaya takılmadan doğrudan giriş yapabilir şekildedirler.

7) Her zaman yanınızda olan webailesi görevlileri;

Webailesi destek ekibi sinusbot konusunda son derece bilgili ve sistemini tam bilen ve geliştiren bir yapıya sahiptir. Satın alım sayfası üzerinden belirlediğiniz destek seviyelerine uygun şekilde 7/24 destek sistemimiz üzerinden yardım alabilir takıldığınız noktalarda anında destek alabilirsiniz.

8) Hızlı açılan şarkılar;

Webailesi sinusbot hizmetlerinde !ara üzerinden açacağınız müzikler 3 saniye ile 8 saniye arasında içersinde botunuz tarafından çalmaya hazır hale gelmektedir. Bildiğiniz gibi bir çok firmada bu süre 50 yeri geldiği zaman 80 saniyeye kadar uzamaktadır ancak webailesi ile bu sorunlara takılmadan çok kısa sürede istediğiniz şarkı botunuz tarafından çalacaktır.


Daha nicelerce farklılık webailesi ile sizlerin hizmetinizde!


Bir sinusbot nasıl satın alabilirim?
  1. Bir webailesi.com üyeliği oluşturun ve oluşturduğunuz üyeliğe giriş sağlayın.
  2. Size en uygun sinusbot paketimizi seçin ve sepetinize ekleyin.
  3. Sepet sayfası üzerinden ödeme ve muhasebe işlemlerinizi gerçekleştirin.
  4. Hizmetlerim sayfası üzerinden ürününüzü görüntüleye basın.
İşlem bu kadar basit sizde webailesi sayesinde bir sinusbot sahibi olabilirsiniz.Panel Görselleri


Ana sayfa
ds-ansayfa-7472

Sıkça sorulan sorular

ds-sikca-sorulan-sorular-7475

Opsiyonel olarak sunulan özel panel

ds-sinusbot-anasayfa-7476
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın