Yatqalı TeamSpeak3 Nedir? Nasıl Giriş Yapılır?

Konu

#1
Merhabalar son zamanlarda bizlere web panel ile yatqalı teamspeak3 hizmetleri arasındaki farkları bir çok kişi soruyor aynı zamanda yatqa nedir? yatqa nasıl kullanılır gibi bir çok soruda bizlere iletiliyordu. Bu konuyu bu sorularınıza yanıt olması için hazırlıyoruz.

YatQA, TeamSpeak3 aynı zamanda benzer yazılım olan teaspeak ana yönetim panelidir. YatQA üzerinden portlu bir çok sunucu oluşturabilir ve hepsini çok kolay şekilde yatqa sayesinde yönetebilirsiniz. Yatqa programını indirmek tek tıkla yapabileceğiniz bir işlemdir. Yatqa programını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YatQA ve web panelli hizmetleriniz arasındaki fark nedir?
Webailesi teamspeak3 sistemlerinde iki farklı opsiyonel seçenek sunmaktadır bunlardan birisi yatqalı teamspeak3 bir diğeride ise web panelli teamspeak3 sistemleridir. Bunların farkları şu şekildedir,
webailesi.com
1) Bir den fazla alt sunucu oluşturma,
 • Yatqalı teamspeak3 hizmetlerinde sınırsız sayıda alt sunucu oluşturabilirsiniz. Bunu web panelli hizmetin bayiliği gibi düşebilirsiniz.
 • Web panelli teamspeak3 hizmetlerinde sadece bir sunucunuz olabilir size verilen sunucudan başka yeni bir sunucu oluşturamassınız.

2) Yedek sistemi,
 • Yatqalı teamspeak3 hizmetlerinde dışarıdan dilediğiniz yedeği yatqa paneli üzerinden tek tıkla kurabilirsiniz.
 • Web panelli teamspeak3 hizmetlerinde web panel üzerindeki yedek yönetimi sayfası üzerinden sadece hazır yedekleri kurabilirsiniz.

3) Admin Server Query(Ana yönetim) Yetkisi,
 • Yatqalı teamspeak3 hizmetlerinde hiç bir kısıtlama olmadan tam yetkili olarak admin server query yetkisini kullanabilirsiniz.
 • Web panelli teamspeak3 hizmetlerimizde portlu sistem olduğu için belli yetkilerin kapalı olduğu şekilde admin server query yetkisini kullanabilirsiniz.

4) Sunucunuza aynı anda giriş yapabilecek kullanıcı sayısı,
 • Yatqalı teamspeak3 hizmetlerimizde kişi limit yönetimi tamamen size aittir isterseniz 1024 kişilik isterseniz 40.000 kişilik sunucular oluşturabilirsiniz.
 • Web panelli hizmetlerimizde satın alma ekranı üzerinden seçtiğiniz kişi sayılarını değiştiremessiniz değişim için paketinizi bir üst seviyeye taşımanız gerekecektir.

Aradaki farklar hakkında merak ettiğiniz daha fazlamı soru mevcut? Sorun etmeniz gerekmiyor hemen müşteri paneli üzerinden bir destek talebi oluşturarak sorularınızı yanıtlayabiliriz. Bir destek kaydı oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Satın aldığımız bir yatqalı teamspeak3 sunucumun yatqa paneline nasıl giriş yapabilirim?

İlk olarak webailesi hizmetlerinizden satın aldığınız yatqalı teamspeak3 hizmetinizi yönet'e tıklayın. Açılan sayfadaki bilgileri yukarıda anlattığım şekilde yatqa programını indirip kurulum sürecini bitirdikten sonra aşağıdaki şekilde boşluklara webailesi panelinizden aldığınız bilgilerle doldurunuz.


ds-yeni-panel1-77313757375944

Kendinize ait bir yatqalı teamspeak3 hizmeti kiralamak istermisiniz? Webailesi ile bu süreç çok basit bir şekilde işlemektedir. Haydi bir kaç adımla webailesi üzerinden bir yatqalı teamspeak3 kiralayalım.
 1. Bir webailesi üyeliği oluşturun eğer bir üyeliğiniz bulunuyorsa üyeliğinize giriş yapın.
 2. Yatqalı teamspeak3 sayfamız üzerinden kendinize en uygun paketi seçerek sepetinize ekleyin.
 3. Sepete ekleme işleminden sonra sizi yönlendirdiği sayfadan satın alım ve faturalandırma işlemlerini gerçekleştirin.
ve 3 adımda sizde bir yatqalı teamspeak3 sahibi olun!
Cevapla
#2
Güzel bir anlatım olmuş, teşekkürler.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın