Webailesi Portal Sistemi

 

KO PVP

Yazar: BenAykut
Dün, 23:03
Yorum Yok
Site Adı: Realko
Site Adresi: Realko.net
Site Konusu: Knight Online PVP

Knight Online PVP eğlenceli bir online strateji oyunudur. Bu oyunda, oyuncular iki farklı krallık arasından seçim yapabilir ve toprağın kontrolü için birbirlerine karşı savaşabilirler. Her iki taraf da en fazla dört oyuncudan oluşabilir ve savaşlar hızlı tempolu ve yoğun aksiyonla doludur. Benzersiz ve olağanüstü bir deneyim yaratmak için, Knight Online PVP çeşitli oyun öğeleri sunar. Oyunda oyuncular güçlü loncalara katılabilir, çeşitli zırh ve silahları donatabilir, epik patronlarla savaşabilir ve 50 'den fazla farklı haritada savaşabilirler.

edh7i18

Knight Online PVP Sistemi

Ek olarak, oyun oyuncuların nadir ve güçlü öğeler oluşturmasına izin veren gelişmiş bir işçilik sistemine sahiptir. Oyun, rekabeti ve stratejiyi teşvik eden etkileyici bir Knight PvP sistemine sahiptir. Bunun da ötesinde, oyuncular savaşacakları özel senaryolar ve bölgeler oluşturabilir. Bu ayarlar oyuncuların becerilerini ve stratejik yeteneklerini test etmek için değiştirilebilir.

Oyuncular ayrıca güçlü ittifaklar kurmak ve rakiplere takım olarak meydan okumak için başkalarıyla birlikte çalışabilir. Oyuncuların katılması gereken günlük görevler ve zorlukların yanı sıra daha zorlu bir deneyim arayanlar için yalnız veya kooperatif zindanlar ve baskınlar da var. Genel olarak, Knight Online PVP oyunculara öğrenmesi kolay ve son derece ödüllendirici heyecan verici ve ilgi çekici bir oyun deneyimi sunar.

Ko PVP, oyuncuyu aksiyon dolu bir sanal arenada oyuncuya karşı çukurlaştıran küresel bir çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur (MMORPG). Oyuncular şövalyelerin rolünü üstlenirler ve büyük ölçekli savaşlarda diğer oyuncuları yenerek oyun boyunca ilerlerler.  Realko.net sitesinden hizmetler alabilirsiniz.
MERHABA ARKADASLAR HAYIRLI GECELER SERVERIMDE KI PLUGINLERDEN MI BILMIYORUM LAKIN T DE KI ADAMI CT YE ATTIKTAN SONRA EKRAN YAN DONUP 1 HP OLUYOR  BILGISI OLAN VAR MI ASSAGIDA FOTOGRAF KOYACAGIM IYI GECELER DILIYORUM
Dosya Adı: 20230329042940_1.jpg | Dosya Boyutu: 45,6 KB |
Yazar: OzanBey
28-03-2023, 22:18
Yorum Yok
csgo mod'a yeni model eklerken skinler karısıyor çözümü nedir?
Yazar: HCKHN
28-03-2023, 17:19
Aşağıda vermiş olduğum bomba ödülleri eklentisine Clan ismi tagı ekleyebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

İyi forumlar.

Kod:
#include <amxmodx>
#include <reapi>

new BOMBA_KURDU, BOMBA_COZDU, BOMBA_COZDU2, BOMBA_PATLADI

public plugin_init(){
    register_plugin("Bomba+", "1.0", "emirakpinar")

    BOMBA_KURDU = register_cvar("ea_c4plant","1200") // Bombayi kurana odul
    BOMBA_COZDU = register_cvar("ea_c4defuse","1200") // Bombayi cozene odul
    BOMBA_COZDU2 = register_cvar("ea_c4defuse2","1200") // Bombayi cozen takima odul
    BOMBA_PATLADI = register_cvar("ea_c4explode","1200") // Bombayi patlatan takima odul
}

public bomb_planted(id){
    client_print_color(id,id, "^4+%i$: ^1Bomba kurdugun icin odulun.",get_pcvar_num(BOMBA_KURDU))
    rg_add_account(id, get_pcvar_num(BOMBA_KURDU), AS_ADD)
}

public bomb_defused(id) {
    client_print_color(id,id, "^4+%i$: ^1Bomba cozdugun icin odulun.",get_pcvar_num(BOMBA_COZDU))
    rg_add_account(id, get_pcvar_num(BOMBA_COZDU), AS_ADD)
    odulver()
}
public bomb_explode() { odulver(); }

odulver(){
    new oTakim = 0
    
    if(get_member_game(m_bBombDefused)) oTakim = 1
    else if(get_member_game(m_bTargetBombed)) oTakim = 2

    
    switch(oTakim){
        case 1:{
            new players[32], inum,id
            get_players(players, inum)
            for(new i=0;i < inum;i++){
                id = players[i]
                new Takim = get_user_team(id)
                switch(Takim){
                    case TEAM_CT:{
                        rg_add_account(id, get_pcvar_num(BOMBA_COZDU2), AS_ADD)
                        client_print_color(id,id, "^4+%i$: ^1Bomba cozuldugu icin takim odulu.",get_pcvar_num(BOMBA_COZDU2))
                    }
                }
            }
        }
        case 2:{
            new players[32], inum,id
            get_players(players, inum)
            for(new i=0;i < inum;i++){
                id = players[i]
                new Takim = get_user_team(id)
                switch(Takim){
                    case TEAM_TERRORIST:{
                        rg_add_account(id, get_pcvar_num(BOMBA_PATLADI), AS_ADD)
                        client_print_color(id,id, "^4+%i$: ^1Bomba patlatildigi icin takim odulu.",get_pcvar_num(BOMBA_PATLADI))
                    }
                }
            }
        }
    }
}

.sma Bomba+.sma (Dosya Boyutu: 1,85 KB | İndirme Sayısı: 2)
Merhabalar, valorant sunucum için spike seslerini eklemek için sma istiyorum. Spike düştü ve spike alındı diye. Sesler ben de var sadece sma dosyası lazım. (Spike sması var ama seslendirme eksik Spike düştü ve Spike alındı diye orta hud sarı yazı geçiyor. Dediğim gibi ses çalacak bir sma istiyorum.) Şimdiden teşekkür ederim.
Yazar: Maravilha
28-03-2023, 14:05
Eklenti Adı: [VALORANT] Satın Alma Evresi HUD
Eklenti Yapımcısı: @Maravilha
Eklenti Açıklaması;
Yükselmekte olan "VALORANT MOD" sunucuları için, valorantta bulunan satın alma evresinde çıkan huda benzer bir hud çıkar.

- Eklenti Hakkındaki Resimler, Videolar -

CT Takımı için gösterilen hud;
image

T Takımı için gösterilen hud;
image

Şifre;
.rar Buytime_Hud.rar (Dosya Boyutu: 673 Bayt | İndirme Sayısı: 3)
Yazar: karubn
27-03-2023, 21:57
arkadaşlar mrb kolay gelsin bu crosshair scope eklentisini kuruyorum çalışıyor ama ama yapamadığım crosshair ucunda küçük halflife tarzı crosshair  var onu aktif edemiyorum bana yardımcı olur mmusunuz bu  eklenti 213.238.173.19 istiklal sunucusunda var orada aktif ama benakti edemiyorum bana yardımcı olur musunuz  lütfennnn
Dosya Adı: WhatsApp Image 2023-03-26 at 00.06.41.jpeg | Dosya Boyutu: 357,83 KB |
Merhabalar, valorantdaki gibi el başı olacak şekilde SATIN ALMA EVRESI yazısı eklentisi istiyorum. 
Ayarlanabilir süre olacak 20 saniye default
Görseldeki gibi orta hud şeklinde 
Şimdiden teşekkür ederim.


ds-20230327-205125-10508
Yazar: smsonaylar
27-03-2023, 15:37
Yorum Yok
Site Adı: SMSOnaylar.com
Site Adresi: smsonaylar.com
Site Konusu: sms onay, sanal numara alma, fake numara alma, mobil onay, numara onay

smsonaylarcom-ile-her-yerden-sms-kodu-al

Smsonaylar.com sayesinde dilediğiniz web sitesi ya da mobil servis için SMS kodu alabilirsiniz. Bilindiği gibi yeni bir web sitesine ya da servise telefon numaranız ile kayıt olmak, sonrasında istenmeyen mesajlara yol açabilir. Bu sebeple de bu tarz site, servis ya da uygulamalara fake numaralar üzerinden kayıt olabilir ve dilediğiniz gibi SMS kodu alabilirsiniz. Bu sayede ilgili platformda numaranızı dahi vermeden istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Numara onay servisimiz sayesinde Whatsapp, Telegram, Google, Instagram, Facebook gibi sitelere istediğiniz ülkenin numaraları ile kayıt olabilir ve platformu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bunların dışında istediğiniz numaranın SMS kodunu almak için web sitemizi kullanmak yerine mobil uygulamamızı da deneyebilirsiniz.

SMSONAYLAR Neler Sunuyor?
Her şeyden önce SMSONAYLAR ekibi, her daim kendini geliştirmek istemekte ve bu kapsamda müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Sadece uygun fiyatlı hizmet değil, aynı zamanda kaliteli hizmet sunan smsonaylar, her geçen gün müşterilerin daha memnun olmasını sağlamaktadır. Kısacası smsonaylar sayesinde uygun fiyatlı hizmet alırken kaliteden ödün vermenize gerek kalmaz. Site ya da mobil uygulama üzerinden fake numara alma işlemi gerçekleştirerek istediğiniz platform üzerinde gezinmeye devam edebilirsiniz.

Bunların dışında alacağınız numara ve kodlardan dolayı başınıza güvenlikten kaynaklı herhangi bir sorun gelmez. Müşteri memnuniyetine önem verdiği kadar garantili işlemlere de önem veren sitemiz, sms kodunun gelmediği durumlarda müşterinin ödediği tutarın tamamını hemen iade etmektedir. Bu sayede müşterinin herhangi bir kaygı duymasına gerek kalmaz.

Son olarak yaşadığınız herhangi bir olumsuz durum üzerine 7/24 kesintisiz destek veren müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek sorununuza anında çözüm bulabilirsiniz. Buna istinaden verdiğiniz tüm siparişlerde yine anında teslimat yapılacak şekilde hazırlanır. Güvenli bir şekilde ödeme yaparak sanal numara alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

SMSonaylar Sistemi Nasıl Çalışır?
SMS onay kodu alma, aslında sanıldığından daha basit bir işlemdir. Tam otomatik bir sistem olan SMSonaylar, bakiye yükleme metodu ile çalışır. Sistem üzerinden haftanın 7 günü 24 saat bakiye yükleme yapabilir ve sms kodu siparişi verebilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda da müşteri panelinden destek alabilirsiniz. SMS onay kodu dışında site üzerinden saatlik, günlük ya da haftalık numara kiralama hizmeti de alabilmeniz mümkündür.

Mobil onay işlemi için ise almak istediğiniz numarayı hangi site ya da servis üzerinde kullanacağınızı belirlemeniz gerek. Sonrasında da hangi ülkeye ait numara istediğinizi seçmelisiniz. Son olarak güvenli bir şekilde ödeme yaptıktan sonra sms onay kodunuz anında iletilecektir.

Neden SMS Onay?
Anlık bir şekilde sms onay kodu almanızı sağlayan SMSonaylar.com, istediğiniz ülkeden istediğiniz servisi kullanmanızı sağlar. Bu sayede hem ülkemizde olmayan servisleri kullanabilir ya da kullandığınız platformun farklı ülkelere sunduğu özellikleri deneyimleyebilirsiniz. Servisimiz, fiziksel hatlara göre daha avantajlı ve ucuz olduğu için oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Bunların dışında Türkiye'de yaşıyorsanız, üye olmak istediğiniz farklı ülkede yer alan servisler için kendi telefon numaranızı girmek, çoğu zaman işe yaramayabilir. Bu tarz durumlarda da yine SMSonaylar.com sayesinde engel tanımaz ve istediğiniz bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak kendi telefon numaranız ile üye olmamanın da avantajları vardır. Spam mesajlar ile rahatsız edilmez ve istenmeyen mesajlardan da etkilenmemiş olursunuz.
Yazar: HeadSHOTT
27-03-2023, 12:19
Deathmatch için T/CT Takımının toplam kill sayılarını gösteren takım sayısı 250 olunca map oylaması başlatan bir üst yazı. Yani takım skoru nu gösteren sade bir üst yazı istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Hoşgeldin, Ziyaretçi

Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Forumda Ara

Forum İstatistikleri

Toplam Üyeler: 27.566
Son Üye: abuzer1
Toplam Konular: 23.244
Toplam Yorumlar: 170.685

Son Aktiviteler

Mybb Modern v3 Alt Foruml...

Forum: MyBB
Son Yorum: strake 17 dakika önce
Yorumlar: 58 Okunma: 17.446

[Cs 1.6] Valorant Skin Pa...

Forum: CS 1.6 Model
Son Yorum: ondi 19 dakika önce
Yorumlar: 27 Okunma: 1.024

FastDraw Mor-Siyah İcon P...

Son Yorum: xxumutgurxx41 37 dakika önce
Yorumlar: 57 Okunma: 3.769

Mybb Harf Avatarları Ekle...

Son Yorum: strake 48 dakika önce
Yorumlar: 52 Okunma: 18.402

Cs ye uyarlı League Of Le...

Son Yorum: UGANDA 55 dakika önce
Yorumlar: 45 Okunma: 16.782

Efsane Siyah Yesil İcon P...

Son Yorum: Hüseyin [YMK] 1 saat önce
Yorumlar: 58 Okunma: 24.288

WebAilesi Özel Jailbreak ...

Forum: TS3 - Yedek
Son Yorum: Hüseyin [YMK] 1 saat önce
Yorumlar: 64 Okunma: 19.817

AlfaBy [ - JailBreak - ] ...

Son Yorum: Hüseyin [YMK] 1 saat önce
Yorumlar: 89 Okunma: 18.057

Yaş İconları + PSD

Son Yorum: Hüseyin [YMK] 1 saat önce
Yorumlar: 190 Okunma: 29.013

TeamSpeak 3 Sorunları ve ...

Forum: TeamSpeak3
Son Yorum: Hüseyin [YMK] 1 saat önce
Yorumlar: 8 Okunma: 22.920
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın