Konu

#1
W.I.T.T.S
(Hayatta kalmak için ne yapmak gerek?)

Steam ile Mobil dünyasına giriş yapmaya hazırlanan yeni bir oyun.
Tamamen gerçek hayattan esinlenilmiş senaryosu ile oluşturmuş olduğunuz karakteri dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Hayatınızda yapmak istediğiniz ancak yapamadığınız ne var? Bu oyunda hayal ettiğiniz herşeyi yapabileceksiniz.

Biraz gerçeklik örneğinden bahsedeyim.

Mesela gerçek hayatımızda ismimizi beğenmiyoruz ve değiştirmek istiyoruz. Bunun için mahkemeye başvurmak gerekiyor. Mahkemeye başvurup hakimin onayı gerekli.
Oyundaki sistemimizde aynı bu şekilde çalışmakta.
Yönettiğiniz karakter adını değiştirmek istiyorsanız mahkemeye başvurup geçerli bir sebep sunacaksınız, moderatörler tarafından seçilmiş hakim bu sebebi haklı bulursa onaylayıp moderatör sistemine rapor göndericek, moderatör ise hakimin gönderdiği rapora göre oyuncunun adını değiştirebilecek.
Bunun gibi gerçek hayata ait bir çok özellik oyunumuzda olacak, şirket alıp yönetin, çalışan alın, araç alın, birlik oluşturun, evlenin vs.

Geliştiriciler
  • BloodMickey(Geliştirici,Kurucu)
  • TDMG(Geliştirici)
  • Ascension(Website geliştirici,Yönetici)

Oyunumuzun geliştiricileri yabancıdır, dilerseniz discord sunucumuza katılarak oyunda olmasını istediğiniz özellikleri söyleyebilir ve geliştirme aşamasını takip edebilirsiniz.
Geliştirme aşamasında bize destek olan kullanıcılarımız beta aşaması özel rollere sahip olacaktır. Oyun piyasaya çıktığında bu beta aşaması kullanıcıları özel görünümlere sahip olacak.
Bu roller sadece beta aşamasında verilmekte, oyun aktif olduktan sonra bu departman pasif hale gelecek ve rolün değeri korunmuş olacak.
https://discord.gg/Pwyx3mqt
Mybb Geliştirici & PHP yazılım işleri
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Benzer Konular

Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın