Game Trackerda rank banlı olsa ne olur?

Konu

#1
Serveri yeni satın aldım sonradan fark ettiğimde rank banlıydı bu banı nasıl kaldırabilirim ve eğer kakmassa ne gibi dezavantajları olur bana.
Cevapla
#2
sabit bir oyuncu kitlen varsa sorun olmaz ama yok ben çok oyuncu çekicem herkes tarafından tanınacak server diyorsan öyle bir dezavantaj olabilir yada ben dünya sıralamasına giricem diyosan öyle bi hedefin varsa onu yapamazsın serveri oyt yada cs durağından aldıysan destek talebi aç oraya bildir oradan yardımcı olabilirler belki
Cevapla
#3
eğer rank kasarsanız örneğin jail sunucunuz var ve internete cs 1.6 jail servers yazdıklarında sizin sunucunuz en üstlerde çıkar. tek avantajı bu ama artık çok kalmadı çünkü herkes direkt client içerisinden ip seçip oynuyor. isterseniz sunucuyu satın aldığınız hostinge destek açıp yardım alabilirsiniz. gametracker mailine de yazarak destek isteyebilirsiniz.
[EKPkingTR] CS:Classic Offensive [v1] [v2] [v3] 
Cevapla
#4
(21-02-2022, 16:31)Emperor4231 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eğer rank kasarsanız örneğin jail sunucunuz var ve internete cs 1.6 jail servers yazdıklarında sizin sunucunuz en üstlerde çıkar. tek avantajı bu ama artık çok kalmadı çünkü herkes direkt client içerisinden ip seçip oynuyor. isterseniz sunucuyu satın aldığınız hostinge destek açıp yardım alabilirsiniz. gametracker mailine de yazarak destek isteyebilirsiniz.
tamam teşekkürler

(21-02-2022, 06:50)Areeeessss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sabit bir oyuncu kitlen varsa sorun olmaz ama yok ben çok oyuncu çekicem herkes tarafından tanınacak server diyorsan öyle bir dezavantaj olabilir yada ben dünya sıralamasına giricem diyosan öyle bi hedefin varsa onu yapamazsın serveri oyt yada cs durağından aldıysan destek talebi aç oraya bildir oradan yardımcı olabilirler belki
tamam teşekkürler

Beğen
Son Düzenleme: 21-02-2022, 17:44, Düzenleyen: Hasan2323.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın