Android Ekran Görüntüsü Çalışmıyor

0
15863

Konu

#1
Android Ekran Görüntüsü Sorunları Neye Benziyor?
Android ekran görüntüsü işlevi telefonunuzda veya tabletinizde çalışmadığında, birkaç şey olabilir:

"Güvenlik politikası nedeniyle ekran görüntüsü alınamıyor" veya "Sınırlı depolama alanı nedeniyle ekran görüntüsü alınamıyor" gibi hata mesajları görüyorsunuz.
Ekran görüntüsü almak için fiziksel bir yöntem kullanırsınız (kaydırarak veya bir tuş kombinasyonuna basarak), ancak görüntü yakalanmaz.
Ekran görüntüsü almak için Google Asistan'ı kullanıyorsunuz, ancak görüntü yakalanmıyor.

Ekran Görüntüsü Alamama Sorunlarının Nedeni
Telefonunuz iş yeri veya okul tarafından verildiyse, ekran görüntülerine izin vermemek gibi belirli kısıtlamaları olabilir. Yalnızca bazı iş veya okul hesaplarını kullanıyor olsanız bile, bu belirli işlevler ekran görüntülerine izin vermeyebilir.


Diğer bir neden, ekran görüntülerine izin vermeyen Chrome Gizli Moddur. Sorun, kırık düğme gibi mekanik bir sorundan veya düşük depolama kullanılabilirliğinden de kaynaklanıyor olabilir.


Android Ekran Görüntülerinin Çalışmaması Nasıl Onarılır
Android'de ekran görüntüsü almanıza engel birden fazla neden olabileceğinden, bu her zaman düzeltilmesi gereken en basit şey değildir. Çözümler basit olma eğilimindedir. Sebebini anladıktan sonra, kısa sürede ekran görüntüsü alacaksınız. Bu ipuçları, ekran görüntünüz çalışmadığında yardımcı olabilir.


Cihazınız okulunuz, iş yeriniz veya başka biri tarafından verildiyse, sorunun bilinen bir sorun olup olmadığını görmek için önce onlarla kontrol edin. Eğer öyleyse, sizin için çözebilirler.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın