Android Bildirim Sesleri Nasıl Değiştirilir

Konu

#1
ds-android-289

Android bildirim seslerini değiştirmek kolaydır. Bildirim seslerini varsayılan seçenekte bırakmak kafa karışıklığına neden olabilir. Ekran sürenizi kısaltın ve bildirim seslerinizi özelleştirerek önemli bir mesajı kaçırmayın. Kısa mesajlar, çağrılar, e-posta , sosyal medya ve akıllı telefonunuzdaki hemen hemen tüm uygulamalar için bildirim seslerini değiştirebilirsiniz .

Android Bildirim Sesleri Nasıl Değiştirilir
Bildirim sesleri, Android'inizi özelleştirmenin birçok yolundan yalnızca biridir ve her Android sürümü süreci iyileştirir. Android'inizin tüm uygulamalar için varsayılan bildirim sesi ayarı vardır; Ayrıca sesleri uygulama bazında da değiştirebilirsiniz. Varsayılan sesi nasıl değiştireceğiniz ve Android Mesajlar, Gmail ve Telefon uygulaması için bildirim seslerini nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır .

KİŞİLER İÇİN ÖZEL ZİL SESLERİ AYARLAMA

Kişiler'i açın , ada dokunun, üç noktalı menüye dokunun , Zil Sesini Ayarla'ya dokunun , beliren listeden istediğiniz zil sesini seçin ve Kaydet'e dokunun .

GLOBAL VARSAYILAN SES NASIL DEĞİŞTİRİLİR
1: Ayarlar'ı açın .

2: Uygulamalar ve Bildirimler'e dokunun .

3: Bildirimler'e dokunun .

4: Ekranın altına gidin ve Gelişmiş'e dokunun .

5: Varsayılan bildirim sesi'ne dokunun .

6: Ardından, Seslerim, Piksel Sesleri, Klasik Armoniler ve diğerleri dahil olmak üzere kategorilere ayrılmış zil sesleri sayfasına göz atabilirsiniz. En üstte, mevcut varsayılanın ne olduğu yazıyor. Bu durumda, buna Çan –– Piksel Sesleri denir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol