Almanya'dan 4 Haftalık Koronavirüs Tedbir Uygulaması Geldi

Konu

#1
2020 yılı zor bir şekilde geçmeye devam ediyor. Herkesin işi gücü olumsuz yönde etkilendi ve gerçekten benim gibi bazıları bunalıma girmiş gibi hissediyordur eminim. Son okuduğum habere göre Koronavirüs dolayısıyla Almanya'da 4 haftalık bir tedbir uygulanacak. Birçok mekanın kapatılacağı resmen bildirildi. Almanya'da yaşayan arkadaşımın söylediğine göre vakalar bir hayli fazla artış göstermiş aynı bizim ülkemizde olduğu gibi. Kısa zaman içerisinde gerekli tedbirleri bizim güzel ülkemizde alamazsa belki bizde artık başa çıkamayacağız. Dünya genelinde koronavirüs tablosu gerçekten korkunç bir hal almaya başladı. frown

Benim büyük kentlerde hayatını sürdüren akrabalarımın neredeyse hepsi koronavirüs pozitif oldu ve gerçekten zor zamanlardan geçtik. Tedbirlerimizi elimizden bırakmayalım, maske takmayı ihmal etmeyelim ve sosyal mesafeye uyalım. Gerçekten bu konu hakkında çok üzgünüm ve artık bazı şeylerin düzelmesi umuduyla her gün dua ediyorum.

Umarım, en kısa zamanda her şey daha güzel olur ve işlerimiz yoluna girer. Forumda iyi niyetiyle bir şeyler yapmaya gayret eden ve bir şeyler için emek harcayan bütün abi, abla ve kardeşlerime sağlık diliyorum.

Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın