Teamspeak3 hosting

Konu

#1
TS3 Satın almak için en doğru adres webailesidir türkiyenin en ucuz ve en kaliteli ts3 ürünleri webailesindedir. TeamSpeak3 Satın almak için tıklayınız.

Nasıl TS3 Satın Al ınır?TS3 Satın AL
Teamspeak, internet üzerinden kaliteli ses iletişimi gerçekleştirmenizi sağlayan programdır. Konu online oyunlar olunca, takımınızla beraber koordine bir şekilde oyunu oynamanız size her zaman avantaj kazandırır. Durum böyle olunca takımınızla iletişim halinde olmanız size her zaman avantaj sağlar. Günümüzde bir çok çıkan bir çok online oyun, oyun içerisinden konuşmaya fırsat verse de, yardımcı programlar bu konuda her zaman bir adım önde olmaya devam edecek gibi gözükmekte.
Kaliteli ses iletişimi sağlayan bir çok program mevcut. Bunlardan en eskileri Ventrilo, Teamspeak ve Mumble’dır. Tabii bunların yanına birde Xfire’ı eklemek isterdik, fakat kısa bir süre önce kapandı.  Bu programlar arasında en çok tercih edileni ise Teamspeak’dir.  Dilerseniz şimdi, Teamspeak Nedir? Ne işe yarar? Nasıl Kullanılır? gibi akıllara takılan sorulara geçelim.

Teamspeak Nedir?
Teamspeak, internet üzerinden kaliteli ses iletişimi gerçekleştirmenizi sağlayan programdır. Programın aslı üretim sebebi konferans görüşmelerini internet ortamı üzerinden kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebilmek olsa da, günümüzde  online oyun oyuncuların en çok tercih ettiği program haline gelmiştir. Ücretsiz olarak indirebildiğiniz Teamspeak sayesinde takımınızla her zaman iletişimde kalabilirsiniz. Her ne kadar kullanımı ücretsiz olsa da, sunucu gerektirdiğinden aylık veya yıllık periyotlarla, takım sayınıza göre uygun fiyatlara sunucular alabilirsiniz. Son zamanlarda bir çok Teamspeak’e alternatif program çıksa da, maalesef istenilen performansı bu program kadar sağlayamadıklarından her zaman bir numara olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Panel görüntülerimiz;

Ana sayfa 1;

5e480f745ffd8_gorsel1

Ana sayfa 2;

5e480f7e919fe_gorsel2

Ban listesi;

5e480f959c563_gorsel5

Kullanıcı listesi;

5e480f98853ac_gorsel6

Yedek sistemi;

5e480f9a0914b_gorsel7

DNS Yönlendirme;

5e480f9a4fd58_gorsel8
İletişim bilgilerim;
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın