#SkullHD | Tarayıcı Üzerinden Counter Strike 1.6 Oynamak

Konu

#1
Bir dönemin efsanesi olan CS 1.6, tarayıcı üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor. Kayıt olma, indirme gibi işlemler de yapmanıza gerek kalmadan ücretsiz şekilde CS 1.6 nasıl oynanır

1.  sitesine ulaşınds-adsiz-670
Counter Strike 1.6’yı tarayıcıya entegre eden ve indirmeden ücretsiz olarak oynayabildiğiniz site  tıklayıp siteye ulaşabilirsiniz.

2. Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan menüden dil tercihinizi değiştirin.
ds-adsiz2-671

 sitesi birçok ülkeden kullanıcıların sahip olduğu serverları barındırıyor. Sayfanın hemen ortasında bulunan bu küçük menüden istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz. Zaten site de IP adresinizden direkt olarak bağlandığınız ülkeyi sizin için seçiyor.

4. Sunucuların altında bulunan listeden istediğiniz oyun modunu ve haritayı seçin.
ds-adsiz4-673

Eğer bir ülke seçtikten sonra herhangi bir oyun modu seçmezseniz, site size seçtiğiniz ülkede bulunan tüm açık serverları gösterecektir. Özel bir oyun modu seçmek isterseniz de ülkelerin hemen altında bulunan menüden istediğiniz modun yanındaki kutucuğu işaretleyerek basitçe seçebilirsiniz. Bu menüde klasik, sadece AWP, sadece el bombası ve düello gibi birçok özel oyun modları bulunuyor. Ayrıca mod menüsünün hemen altında harita listesi de bulunuyor. Bu listeden istediğiniz haritayı seçebilirsiniz.

5. Sayfayı aşağıya kaydırarak aktif oyunlar menüsüne ilerleyin
ds-adsiz5-674

Her şeyi seçtikten sonra sayfanın geri kalanında aktif oyunlar listesi sergilenecektir. Bu menüden oynamak istediğiniz serverı seçebilirsiniz. Ayrıca bağlan butonunun yanındaki yeşil butona tıklayarak serverın linkini kopyalayabilirsiniz. Bu sayede eğer serverda yer varsa arkadaşlarınız da gelip sizinle aynı oyunda oynayabilir.

6. Girmek istediğiniz oyunun yanında bulunan “bağlanmak” butonuna basın.
ds-adsiz6-675

Counter Strike 1.6 oynamak için bir ücret ödemenize, kayıt olmanıza veya indirme işlemi yapmanıza gerek yok. Her şeyi ayarlayıp istediğiniz serverı belirledikten sonra basitçe serverın yanında bulunan mavi bağlanmak butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

7. Oyunun yüklenmesini bekleyin...
ds-adsiz7-676

Bağlanmak butonuna tıkladıktan sonra site yükleme ekranına geçecektir. Eğer ilk defa bir oyuna bağlanıyorsanız bu yükleme süresi, internet hızınıza da bağlı olarak biraz uzun sürebilir. Bu esnada ekrandan kontrollere bakabilirsiniz. Ortalama bir internet hızına sahipseniz, yükleme büyük ihtimalle en fazla 5 dakika civarı sürecektir

8. Counter Strike 1.6 oynamaya hazır
ds-adsiz8-677

Yükleme Bittikten sonra Terörist veya Counter olarak takımınızı seçin ve oyunun keyfini çıkarın. Silah alma konusunda ise dikkat etmeniz gereken bir şey var Orijinal Counter Strike 1.6'da Olduğu gibi Silah ve ekipman menüsüne B tuşuyla erişiliyor. Fakat market menüsü harfler yerine sayılar ile yönetiliyor

CS 1.6 ayarları nasıl yapılır?
ds-adsiz9-678

Counter Strike 1.6 deneyiminizi kişiselleştirmek için oyuna girmeden önce yapabileceğiniz bazı ayarlar mevcut. Siteyi Türkçe hâle getirdikten sonra bu ayarlar da Türkçe olarak listeleniyor. Sitenin sol tarafında bulunan menüden Ayarlar sekmesine tıkladıktan sonra bazı özelleştirme seçenekleri sıralanacaktır.

Bu özelleştirme seçeneklerinin arasında oyundaki silahlara CS:GO animasyonları ekleyebilir, oyunun seslerini değiştirebilir, çözünürlük ayarlarını değiştirebilir ve nişan çubuğunun boyutunu ve rengini ayarlayabilirsiniz. Bunların dışında eğer oyunda kasmalar ve donmalar yaşıyorsanız HD modellemeleri devre dışı bırakabilir veya kan efektlerini kapatabilirsiniz

via: webtekno
Uygun Fiyata Uygun TasarımlarFacebook  / Steam
WEBAİLESİ GENEL MODERATÖR
SkullHD Hayır Kurumu Değildir
Cevapla
Cevapla
#3
Teşekkür ederim SkullHD
|https://discord.gg/wPpdDJMJUz Ücretli Ürünlere Bakabilirsin| 網 ALFACREW36 卍#4313
Cevapla
#4
Teşekkür ederim SkullHD
Discord: ecy#5776
Cevapla
Cevapla
Cevapla
#7
Teşekkür ederim SkullHD
95.173.173.29
Cevapla
#8
Teşekkür ederim SkullHD
Son Düzenleme: 14-11-2020, 06:51, Düzenleyen: BeqKraL.
Cevapla
#9
Teşekkür ederim SkullHD
Cevapla
#10
Teşekkür ederim SkullHD
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın