[REAPI] Profesyonel Maç Botu (Otomatik Sistem)

Konu

#1
Eklenti İsmi: Profesyonel Maç Botu
Eklenti Fiyatı: 1000 TL (Pazarlık Vardır)
Eklentinin Uyumlu Olduğu Modlar: Pro
Eklentinin Uyumlu Olduğu Sunucular: CSDurağı, OyunYöneticisi
Ödeme Yolları: İstediğiniz ödeme yolunu kabul ederiz
Satın Alım Sonrası Destek Verilip Verilmeyeceği: Eklenti kurulduktan sonra 45 gün ücretsiz destek verilecektir.

              Eklentinin Özellikleri; 
            • Eklenti profesyonel bir şekilde yazılıp, maç esnasında fps düşüklüğü yaşatmaz.
            • Piyasada bulunan maç botlarına kıyasla birçok yeniliği ve kolaylığı vardır.
            • Maç botuna kolayca görevli ekleyip, maçı yönetebilecek kişileri belirleyebilirsiniz.
            • Maç başlayınca bütün oyuncularda 360 derece dönme özelliğide mevcuttur.
            • Her haritaya özel, bıçak kapışması yapılacak noktaları kolayca belirleyebilirsiniz.
            • Eğerki kaptanları belirlediyseniz, takımların isimlerini belirleyip, zevkinize uygun bir şeyler yapabilirsiniz.
            • Kaptanlar eğerki oyundan çıkarsa, yerine yeni bir kaptan ekleyebilirsiniz.
            • Kaptanların seçtiği oyunculara, özel yaptığımız bir sistem ile birlikte, oyundan çıkıp girdiği vakit tekrardan kaptanının bulunduğu takıma gönderilir.
            • Eklentiyi 1 ay gibi bir süre boyunca Teşkilat-ı Mahsusa klanı içerisinde denenip, hataları düzeltilmiştir.
            • Maç botumuz, cs 1.6 oyununu uzun zamandır oynayıp, maçların nasıl olacağını bilen kişilerin tavsiyesinde ve kontrolünde yazılmıştır.
            • Eklentide birçok özellik vardır, bunları yazarak bitiremeyeceğimizi düşünüyoruz ve satın alabilecek kişilere özel, sunucumuzda tanıtım yapıyoruz.

               Eklentinin İşleyişi;
             • Maç botunu yönetecek yetkilinizi ve haritanın ışınlanma kordinatlarını ayarladıktan sonra maçı artık başlatabiliriz.                                                                                                                       • Maçı başlatırken, 2 adet kaptan seçeriz ve kaptanları seçme esnasında seçtiğimiz kaptanın takım ismini sorar ve zevkimize göre ismi belirleriz.
             • Maçı başlattıktan sonra, 2 adet kaptan ışınlanma noktasına ışınlanır ve bıçak kapışması başlatılır;
Bıçak kapışmasında 2 adet kapışma yapılır; 1. kapışmayı kazanan kişi takım seçme, 2. kapışmayı kazanan kişi ilk oyuncu seçme hakkını kazanır.

      �� • Kapışmalar bittikten sonra; oyuncu seçim zamanı başlar ve ilk oyuncu seçme hakkını kazanan kaptan, oyuncu seçmeye başlar;
Oyuncu seçme ekranı tamamen otomatiktir ve hiçbir yetki kullanmanıza gerek yoktur, bütün oyuncular listelenir ve kaptanlar sıra sıra alabilecek şekilde yapılır. Eğerki alınacak oyuncu kalmadıysa, maçın artık başlama vakti geldi demektir.

            • Oyuncu seçme zamanı bittikten sonra; 15 dakikalık, kaptanların tt (taktik) verme zamanı başlar;
TT sırasında, kaptanlara bütün silahlar, bombalar sınırsız şekilde verilir. "E" tuşuna basıp hızlanma da verilir, "E" tuşuna basıp açılır veya kapanır. Eğerki kaptanların TT vermesi bittiyse ve 15 dakikayı beklemek istemiyorlarsa; say'a (chat) "/glhf" yazarak takımının durumunu hazır yapabilir ve 2 takımda hazır durumundaysa, 10 saniyelik süre verilir ve maç başlatılır. Bu hazırlık süresi oyunun 2. yarısında da uygulanır.

            • Hazırlık zamanı (TT Zamanı) bittikten sonra maç başlar; maçları istediğiniz raund kadar yapabilirsiniz fakat biz şu şekilde yapıyoruz;
30 raund oynatıyoruz, ilk 15 raund oynandıktan sonra takımlar değişir 2. yarı başlatılır, eğerki durumlar berabere gitmiyorsa 16 raund kazanan takım oyunu bitirir fakat durumlar eşit gidiyorsa yani 30. raund sonunda durumlar 15-15 ise 3 raundluk uzatma yapılır ve maç bitirilir.

            • Maç bittikten 5 saniye sonra maçı hangi takımın kazandığı, takımların en iyi oyuncusu ve oyunun en iyi oyuncusu yayınlanır.
           
            Eklenti fotoğrafları;

53jvazw

klx0y7v

6vcgp4k

87r4r25

6q1yt1x

rqg19tm

32t920m

1lyab3t

d80q2ut
                                                                                                             亗 TEŞKİLAT-I MAHSUSA 亗
Son Düzenleme: 07-01-2022, 14:31, Düzenleyen: Özcan Örs.
Cevapla
#2
Eklentide include olarak hangi kütüphaneler kullanıldı onlarıda belirtirseniz güzel olur sadece reapi ile yazıldıysa fps konusunda performanslı çalışır, fakat 5 6 tane include kullanıldıysa maç esnasında kasmalar olur.
Cevapla
#3
(07-01-2022, 15:18)PouexOfficial Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eklentide include olarak hangi kütüphaneler kullanıldı onlarıda belirtirseniz güzel olur sadece reapi ile yazıldıysa fps konusunda performanslı çalışır, fakat 5 6 tane include kullanıldıysa maç esnasında kasmalar olur.
Eklentide Kullanılan Kütüphaneler;

Kod:
#include <amxmodx>
#include <reapi>
#include <nvault>

Halihazırda Olan 360 Eklentisini İçerisine Entegre Ettigimiz İçin Kullanılan Kütüphaneler

Kod:
#include <engine>
#include <hamsandwich>
#include <xs>
#include <fakemeta>

Maç için bütün kodlar reapi ile yazıldı, o kütüphaneler sadece 360 eklentisi için eklenildi
                                                                                                             亗 TEŞKİLAT-I MAHSUSA 亗
Son Düzenleme: 07-01-2022, 15:28, Düzenleyen: Özcan Örs.
Cevapla
#4
Şöyle belirteyim webailesinin maç serverlerine 4 kere 0 dan maç botu yazdık, gördügüm hataları, müşterilerin geri dönüşleri inceleyerek bu şekilde tecrübe edindim, 1 eklenti reapi olarak yazılıyorsa ya sadece amxmodx,reapi kütüphanesi kullanılacak yada reapi kullanılmayacak, nedenini de belirteyim reapi çok büyük bir kütüphane bir çok kütüphanenin birleştirilmesinden ortaya çıkan bir kütüphane, bu nedenle de kütüphaneye reapi yazınca eklenti reapi olmuyor, tam tersine eklentiye optimizasyon, stabillik kazandırmak isterken daha çok zor çalışmasını kasarak çalışmasını sağlıyorsunuz, bunu kesinlike yanlış anlamayın, amacım yardımcı olmak daha stabil daha optimizeli eklenti yazdırmak çünkü yazılan eklenti pro serverler için yazılan eklenti optimizasyon, stabillik önemli oyuncuların zevk alması için, fun için veya diğer modlar için olsa optimizenin fazla bir önemi olmuyor zaten modlar çok büyük, eklentiyi yazan kişiyi biliyorum kendiside beni çok iyi bilir yeni yeni ögreniyor optimizasyon, stabillik istiyorsanız dediğimi yaparsanız çok faydasını göreceksiniz.
Cevapla
#5
(07-01-2022, 15:44)PouexOfficial Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle belirteyim webailesinin maç serverlerine 4 kere 0 dan maç botu yazdık, gördügüm hataları, müşterilerin geri dönüşleri inceleyerek bu şekilde tecrübe edindim, 1 eklenti reapi olarak yazılıyorsa ya sadece amxmodx,reapi kütüphanesi kullanılacak yada reapi kullanılmayacak, nedenini de belirteyim reapi çok büyük bir kütüphane bir çok kütüphanenin birleştirilmesinden ortaya çıkan bir kütüphane, bu nedenle de kütüphaneye reapi yazınca eklenti reapi olmuyor, tam tersine eklentiye optimizasyon, stabillik kazandırmak isterken daha çok zor çalışmasını kasarak çalışmasını sağlıyorsunuz, bunu kesinlike yanlış anlamayın, amacım yardımcı olmak daha stabil daha optimizeli eklenti yazdırmak çünkü yazılan eklenti pro serverler için yazılan eklenti optimizasyon, stabillik önemli oyuncuların zevk alması için, fun için veya diğer modlar için olsa optimizenin fazla bir önemi olmuyor zaten modlar çok büyük, eklentiyi yazan kişiyi biliyorum kendiside beni çok iyi bilir yeni yeni ögreniyor optimizasyon, stabillik istiyorsanız dediğimi yaparsanız çok faydasını göreceksiniz.
Bütün her şey optimize konusuna uygun olarak tasarlanmıştır, oraya sadece görüntü açısından reapi kütüphanesini eklemedik, reapi kütüphanesinde bulunan kodlar ile oyun akışını bozmayacak ve sıkntılı döngüler, sorgular kullanılmadan yapmaya çalıştık. 1 Ay gibi bir süredir hataları inceleyerek tabiri caizse ince eleyip sık dokuyarak eklentiyi kodladık. Satın alacak kişiler isterlerse bizimle beraber maç atabilir ve maç botunu test edebilir, kendisine uygun ise pazarlık yapılıp eklentiyi veririz.
                                                                                                             亗 TEŞKİLAT-I MAHSUSA 亗
Cevapla
#6
Benim amacım eklentiyi kötülemek değil, anlatmak istediğimi umarım anlamışsınızdır, eklentiyi yazan kişi zaten forumda yasaklı, ona rağmen satışını yapabilirsiniz iyi satışlar.
Cevapla
#7
(07-01-2022, 16:02)PouexOfficial Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim amacım eklentiyi kötülemek değil, anlatmak istediğimi umarım anlamışsınızdır, eklentiyi yazan kişi zaten forumda yasaklı, ona rağmen satışını yapabilirsiniz iyi satışlar.
Teşekkürler Gülümse
                                                                                                             亗 TEŞKİLAT-I MAHSUSA 亗
Cevapla
#8
İyi Satışlar Fakat Fiyat Suanki Durumlara Göre Pahalı Geldi
Cevapla
#9
(07-01-2022, 16:11)Fransal-i Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi Satışlar Fakat Fiyat Suanki Durumlara Göre Pahalı Geldi
Teşekkür ederim, ama şunu herkes biliyor ki maç botu yazmak o kadar basit değil çok uğraştırıcı bir eklenti hele ki sorunsuz ve ince fikirler ile yazılmış bir eklentiyse, elbette ki alan arkadaşa indirim yapılacaktır.
                                                                                                             亗 TEŞKİLAT-I MAHSUSA 亗
Cevapla
#10
iyi satışlar. sma olarak fiyatı mı bu?
[EKPkingTR] CS:Classic Offensive [v1] [v2] [v3] 
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Benzer Konular

9
Yorum
5.898
Okunma
05-12-2022, 16:12
59
Yorum
8.556
Okunma
26-11-2022, 09:42
11
Yorum
5.984
Okunma
10-11-2022, 20:30
14
Yorum
1.767
Okunma
08-11-2022, 17:11
14
Yorum
2.077
Okunma
06-11-2022, 21:19
41
Yorum
9.229
Okunma
06-11-2022, 21:18
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın