Primary&Secondary Weapon

Konu

#1
Arkadaşlar merhaba, Burası konunun yeri mi bilmiyorum ama sunucuda silah seçimleri çifter (hem secondary weapon hem de primary weapon) çıkmaya başladı. Her yere baktım ama bulamadım. Önceden tek çıkıyordu şimdi ise çift. Bunun çözümü var mıdır? OYT paneli ge gelişmiş /csdm menüsü kullanıyorum. Ayrıca bu modda silah seçerken /gunmenu olarak pluginler var fakat ben orijinali sadık kalarak resimde görüldüğü gibi reDeathmatch yerine örnek "WebAilesi GaminG" Silah Menu [www.webailesi.com] olarak yazı yazabilmem mümkün mü? Yazımda dediğim gibi plugin kullanmayıp orijinali sadık kalmayı tercih ediyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar.
Dosya Adı: secondary.jpg | Dosya Boyutu: 15,08 KB | 05-11-2021, 22:57 Dosya Adı: silahsecimi.jpg | Dosya Boyutu: 21,97 KB | 05-11-2021, 22:57
Son Düzenleme: 05-11-2021, 22:57, Düzenleyen: ondi.
#2
Ne demek istediğini pek anlayamadım. OYT'nin panelinde hazır bulunan eklentilere erişimimiz yok. Yani istediğinizi orda yapamayız. Silah menü eklentileri forumda mevcut. Biraz araştırma yapsaydınız zaten bulabilirdiniz.
https://www.webailesi.com/konu-gun-silah-menu-2917
https://www.webailesi.com/konu-reapi-silah-menu-8923
(- Ücretli Eklenti Yaptırmak İsteyen -)
#3
(05-11-2021, 22:59)suriyelikene Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek istediğini pek anlayamadım. OYT'nin panelinde hazır bulunan eklentilere erişimimiz yok. Yani istediğinizi orda yapamayız. Silah menü eklentileri forumda mevcut. Biraz araştırma yapsaydınız zaten bulabilirdiniz.
https://www.webailesi.com/konu-gun-silah-menu-2917
https://www.webailesi.com/konu-reapi-silah-menu-8923
Zaten bütün forumu alt üst ettim hangi konu var hepsi aklımda lakin demek istediğim URL olarak gönderdiğiniz pluginleri eklemek istemiyorum. Ben orijinaline sadık kalmayı tercih ediyorum. Bir ihtimal biliyorsunuz diyerekten konu açmıştım ama bu postu gören yazan olursa plugin eklemeden değiştirmeyi bilen memnun olurum. OYT panelinde iki çeşit /csdm var. Birisi temel diğeri gelişmiş. Temel csdm'de sorun yok gelişmiş csdm seçtiğimde silahlar çifter çifter çıkıyor.
#4
Tekrar söylüyorum. Oytnin eklentilerinin kaynak kodlarına bakma yetkimiz yok. Destek talebi oluşturup, durumu belirtin. Yardımcı olmalarını umuyorum.
(- Ücretli Eklenti Yaptırmak İsteyen -)
#5
İstek konusu, @suriyelikene adlı kullanıcı tarafından 37 dakika içinde çözülmüştür.
İsteği çözdüğü için suriyelikene Adlı kullanıcıya 1 rep puanı ve 1 yardım etme puanı otomatik olarak verilmiştir.
suriyelikene Adlı kullanıcı sizin dışınızda toplam 726 kişiye yardım etmiştir.

Herhangi bir konuda hata olduğunu düşünüyorsanız destek sistemi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın