OyunYöneticisi Amxmodx 1.9 Geçişi

Konu

#1
Selamlar,
Bilindiği Üzere bu sabah itibari ile (07.10.2020) Amxmodx 1.9 Sürümüne geçildi. Artık Hem Oyt Hem CSD Eklenti bir mi olacak biraz açıklayabilir misiniz birde eski sürüm ve bu yeni sürüm arasında ne fark var
Cevapla
#2
Geçiş geç bile kalınmış bir süreçti şimdi ne olcak eklentilerin neredeyse hepsi oyt_ veyatta başkasunucu olarak ayrılıyordu şimdi hepsi tekçatı altında buluşacak en büyük olumlu etken bu.
Bazı konularda performans artışı göreceksiniz ama genel olarak sunucularınız tahminime göre %3~%10 arasında yavaşlayacak özellik arttıkça daha fazla performanslı sunucular gerekir.

Ama oyt yi takip ettiğim için hem 1.8.1 hem 1.8.2 hemde 1.9.x eklentilerini oto panel yükleyecek gibi duruyor basit bir sistem ama fikir güzel tebrik etmeliyiz.

Benim görüşlerim gerçeği ifade etmemeli bu konuda gerçek bilgileri @oyunyoneticisi veyatta @PouexOfficial söyleyebilir. Ben alt yapılar kısmında pek bilgi sahibi değilim.
İletişim bilgilerim;
  • Whatsapp: 0850 308 3156 (7/24)
  • linkedin
Cevapla
#3
Reapi açısından hala eksiklikler var.Eğer onları tamamlarsa büyük ihtimalle tek çatı altında eklentileri sunabiliriz.
Şuan çalışmayan bazı eklentiler mevcut.Mesela rh_emit_sound2 çalışmıyor.
Cevapla
#4
Güzel bir haber gelmiş zombi modlarda oyt tarafındada şansımız olacak demek mutlu oldum. Ama performans ve ping sorunu gerçekten devam etmekte oyunyöneticisinden zamanında server aldım arka planda belki 100 tane eklenti çalışıyor ve hepsi gereksiz webailesinden aldığım zaman fun sunucusu arka planda 4, 5 eklenti çalışıyordu ve gerçekten performanslıydı oyunyöneticisinin gerçekten işini bilen ve bilgili kişiler tarafından güncel sistemlerle alt yapısının değiştirilmesi şart şuanda csdurağı oyunyöneticisi geçerken böyle birşey yapması oyunyöneticisini tekrardan 5 adım ileriye geçirecektir.
Cevapla
#5
@MawiLarq tek çatı altında toplaniyor eklentilerden ziyade? Biraz daha acarmisin bu kısmı?
Cevapla
#6
(07-10-2020, 22:40)Tek7mHackDedim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir haber gelmiş zombi modlarda oyt tarafındada şansımız olacak demek mutlu oldum. Ama performans ve ping sorunu gerçekten devam etmekte oyunyöneticisinden zamanında server aldım arka planda belki 100 tane eklenti çalışıyor ve hepsi gereksiz webailesinden aldığım zaman fun sunucusu arka planda 4, 5 eklenti çalışıyordu ve gerçekten performanslıydı oyunyöneticisinin gerçekten işini bilen ve bilgili kişiler tarafından güncel sistemlerle alt yapısının değiştirilmesi şart şuanda csdurağı oyunyöneticisi geçerken böyle birşey yapması oyunyöneticisini tekrardan 5 adım ileriye geçirecektir.

Katılıyorum bende zamanında baktım bence oyt nin bu kadar kasma nedeni arka planda çalışan gereksiz ve eski eklentiler webailesi maç sunucularında eskiden bende rcon ile bağlanıp kontrol ettim dediğiniz gibi 2, 3 eklenti çalışıyor bir eklentide toparlamışlar ve verim çok yüksek olmuş şuanda csdurağındayım ancak oyunyöneticisine geçmek istiyorum doğrusu ama performans konusunda endişelerim var toplanılıp bildirilse belki işlem yaparlar diyorsanız bende güzel bir dille yazabilirim belki geri bildirim yapmak işe yarar.
Cevapla
#7
(07-10-2020, 22:54)alp34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @MawiLarq  tek çatı altında toplaniyor eklentilerden ziyade? Biraz daha acarmisin bu kısmı?

Anladığım kadarıyla panel tarafından otomatik düzenleme yapıyor panel 18x eklentilerini oto 19x çeviriyor büyük ölçüde mantıklı sistem.
Kaynak: https://twitter.com/OyunYoneticisi
İletişim bilgilerim;
  • Whatsapp: 0850 308 3156 (7/24)
  • linkedin
Cevapla
#8
OYTYe Başarlar
İstediğiniz Modeller Yapılır
Cevapla
#9
Her 1 haftada bir soruyordum Sehat abiye sonunda geçilmiş Çok güldüm
? İletişim; [- Instagram - YouTube -] [- Discord; Despair#3152 -] ?
Cevapla
#10
İyi Olmuş Oyt ye Başarılar
Birde Paneli Değiştirseler Tam Olacak
Discord : Muhammet Bulut#3404
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol