Metin 2 Yang Kasma Taktikleri

Konu

#1
Merhaba sevgili forumdaşlar…

Metin2 Yang (para) kasma taktikleri başlıklı bu yazımızda, sizlere nasıl yang kasılması gerektiği hakkında birkaç taktik vereceğim. Metin2 para kasma işleri çok zahmetli olsa da, bu taktikler sayesinde daha az zahmetle daha fazla yang kasabilirsiniz. Yang kastıran taktikler, şunlardır.

486-b00a119bebeef3305cf5ad818eaa380c

Metin Kesimi
Düşen ve size ait olan beceri kitaplarını ayırmayı unutmadan, oyuna başlamanızın ardından bir süre boyunca, sadece metin kesmeye odaklanın. Düşen kitaplardan işinize yarayan beceri kitaplarını saklayıp, diğerlerini satabilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda, satıştan kazandığınız parayla yeniden oyuna yatırım yaparak hem daha güçlü ilerleyebilir, hem daha fazla para kasma fırsatı kazanabilirsiniz.

Paraların stoklanması
Size güzel bir öneri olarak, yan bir hesap açarak o hesabı Pazar hesabı olarak kullanmanızı önerebilirim. Bu sayede metinden düşüreceğiniz değerli eşyaların satışını, daima yan Pazar hesabıyla güncel tutabilirsiniz. Satışlarınızı yaptıktan sonra, paranızı gereksiz harcamalar yapmak yerine stoklayın. Mümkün olduğu kadar +50 level üzerinde eşyalar alarak, sonraki seviyeler için karakterinizi daha sağlıklı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Şeytan kalesi
Yang kasma taktikleri arasında bahsedebileceğimiz bir diğer yöntem ise, şeytan kulesidir. Şayet kuleye çıkacak bir grup bulmanız halinde, bunu önemli bir avantaja çevirmeye çalışın. Demirci katına çıkıp, eşyaları basarak avantaj sağlayın. Geçişten önce oldukça ucuz olan ancak geçişin ardından para kazanabileceğiniz ihtimali yüksek olan itemleri seçerek, daha fazla kazanın. Örnek vermek gerekirse, siyah çelik altıncı level öncesi ucuz, ancak 7 den sonra yapması daha zor ve farklı itemler istediği için daha pahalıdır.

Event
Oyun içerisinde bulunan eventleri kaçırmamak, daha fazla yang elde etmenizi sağlayacaktır. Bu şekilde yang kazanırken de, harcayacağınız emekte daha az olacaktır. Özellikle ödülleri artırılan ve sıklıkla tekrarlanan etkinlikleri kaçırmamak adına, bunun takibini düzenli bir şekilde yapın.
Cevapla
#2
Teşekkürler
EKLENTİ YAZMIYORUM, YAZMAYIN ARTIK.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Benzer Konular

Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın