Konu

#1
Kısa Ara Veriyorum Belki Bir Daha Hiç Girmeyeceğim Hayatım'da çeki düzen vereceğim cs 1.6 sevdiren oynatan bütün klanlara sonsuz saygım vardır. kimse dolandırma gibi söz konusu yaşatmadım. hakkı neyse onu verdim. fazlasıyla bile vermişimdir. herkese hakkım helal olsun. cs 1.6 renk katan webailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 1.6 onlar sayesinde renkler sayesinde daha bitmeyen kitle bitmedi. herkese hayatında başarılar herkesin istediği gibi olur. iyi forumlar esenlikler dilerim.
Cevapla
#2
genç kardeşlerime tavsiye vereyim. bir oyun için hayatınızı karartmanızı tavsiye etmem lise geçtiğimde lise'nin hangi alanın hangi lise daha iyi bilgim bile yoktu bu oyun yüzünden. Çok güldüm hayatınıza daha çok önem verin herşey için geç olmayabilir. hayatınızı sosyal aktivitelerle geçirmeniz dileği ile lise 4 bitirdim mezun kaldım. hayat şuan bana boş geliyor onu farklı etkinliklerle arkadaş çevre yaparak doldurmaya çalışıyorum siz siz olun günde 12 saat okul zamanında cs oynayıp hayatınızı kararttırmayın.
Cevapla
#3
biz her zaman buradayız canın ne zaman sıkılırsa gelebilirsiniz biz bir aileyiz. yıllardır bu oyunun çürümeme sebebi eğlencesi değil ortamıdır.
[EKPkingTR] CS:Classic Offensive [v1] [v2] [v3] 
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın