Kırmızı Demir Pala KDP Nereden Düşer?

Konu

#1
Bu yazımızda Pvp server 30 levelin üzerinde bulunan en klas itemlerinden olan KDP Nereden düşer? Sorusuna cevap vermeye çalışacağız. Kırmızı demir pala, çift el silahlarının en önemli ve vazgeçilmez silahları arasında yer alıyor. Bazen elde etmesi zor olan bu silahın nereden düşürüleceği hakkındaki detayları, sizler için paylaştık.

KDP Nereden Düşer?
KDP hangi slottan düşürülebilir?
Slotlarda vadide mistiklerin olduğu alanlardan, mistik adlı slottan kırmızı demir pala silahını düşürebilirsiniz. Vadiden silahı düşürmek için, burada bir hayli zaman geçirmeniz gerekebilir. Mistik sayısının fazla olması nedeniyle daha az KDP düşmektedir. Bu sebeple, vadide daha uzun zaman geçirilmesi esastır.

Aşağıdaki görsellerde bulunan mistik canavarları kestiğinizde çok daha kolay KDP düşürme şansınız olacaktır.
450-12ea3fc98446cc082de14a8f09b6af51

Kırmızı Demir Pala Haritada Nereden Düşer?
Haritada ise görselde gördüğünüz gibi, Seungryong vadisinin haritasında bulunan işaretli alanlardan düşürülebilmektedir. Bunun için oyun esnasında bu alanlara gidilmeli ve mistik kesilmelidir. Ne kadar çok mistik kesilirse, KDP düşürmek için şansınız daha fazla olacaktır. Diğer itemler de bulunan efsunlarınız da ise, KDP düşürme şansınız daha fazla olacaktır.
451-170f18365b135ff668999403b145256a

Vadiye gitmeden önce burada birkaç saat zaman harcayacağınız için, öncelikle mavi ve kırmızı iksir stoklarının iyi bir şekilde yapılması gerekir. Kolay düşüreceğiniz bir item olmaması nedeniyle, burada uzun zaman geçireceğinizi unutmayarak, daha hazırlıklı olarak vadiye gitmekte fayda vardır. Vadide karşınıza fazlaca çıkabilecek olaylardan birisi, serbest modunda diğer kişilerin sizi kesip iteminizi alması durumudur. Vadide sık yaşanan bu olaya karşı dikkatli olunması gerekmektedir. Pvp serverler de bu tür olaylar çok fazla yaşanmasa da, TR serverler üzerinde bulunan oyuncular buna dikkat etmelidir. KDP düşürmek isterken, iteminizden olup emeğinizi zayi etmemek için buna dikkat etmenizi tavsiye ederim.
Cevapla
#2
Teşekkürler
EKLENTİ YAZMIYORUM, YAZMAYIN ARTIK.
Cevapla
#3
Teşekkürler
DC J3lasToise#8843
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın