İsteğiniz çözülünce yapmanız gereken? | Ücretsiz sana yardım edene sende yardım et!

Konu

#1
Merhabalar, eklenti istek bölmümüz için bir güncelleme gerçekleştirdik ve şuandan itibaren açtığınız CS 1.6 Eklenti istek konularınızı birisi çözdüğü zaman yada siz konuyu açıp kendiniz çözdüğünüz zaman "Çözüldü" butonunu kullanabilirsiniz.

Nasıl yani?

İstek konusu açabildiğinizi dememize gerek yok ücretsiz şekilde eklenti & map vb. isteklerinizi bu kategori üzerinden açıp destek alabiliyordunuz en çok geri dönüş aldığımız sorular istek çözüyoruz ama biz ne kazanıyoruz aynı zamanda moderasyon görevlilerimizin gününün çoğunu konu taşımak veyatta kontrol etmekle geçtiğini düşünürsek böyle bir güncelleme çok yerinde olduğuna inanıyoruz.

Siz isteğinizi çözen kişileri isteğiniz çözülünce,

ds-cozuldubutonu-854

Çözüldü olarak bildir seçeneğine basıp isteğinizi çözen kişiyi oradan seçmelisiniz istek konunuza yorum atan kişiler o sayfada listelenecektir o kısımdan çözen kişiye gerekli puanları verebilirsiniz bu işlem hiçbir ücrete tabi değildir yani ücretsiz olarak size yardım eden kişiye yardım edersiniz.

Peki ben birini destekledim ve onun kazancı ne olacak derseniz?
Yakında en çok istek çözen top10 gibi bir sistem yayınlıcaz burada bulunan ilk 10 kişiye her ay ödüller vermeyi planlıyoruz ödül içerikleri tam belirli olmasıda ilk 3 büyük ödüller kazancak demem gerek. 

NOT: Toplam istek çözme sayınızı öğrenmek için profilinizi ziyaret etmelisinizdir.
NOT2: Spam veyatta isteğini çözdüğünüz kişi size değilde başka birine puan verirse puan size transfer edilir eğer kullanıcı bunu tekrarlarsa otomatik spam ban seçeneği çalışır.

Çözüldü olarak bildir seçeneğine basınca açılan sayfadan, isteğinizi çözen kişiyi işaretlemeyi unutmayın bir defa seçtikten sonra geri dönüşü olmayacaktır.


ds-cozenkisi-855

Bu sistem şuanda cs 1.6 eklenti istek bölmü için geçerlidir bu hafta bir hata bildirilmezse grafik ve tasarım, csgo eklenti istek kısımlarınada eklenecektir.

Sistemi hayata geçiren @ITenGriTR adlı yöneticimize teşekkürler.
İletişim bilgilerim;
Cevapla
#2
Çok çok güzel oldu Çok güldüm
Elinize emeğinize sağlık
Cevapla
#3
MUAZZAM Teşekkürler
31337
Cevapla
#4
Harika
BOMBA GİBİ GELİYORUM.
Cevapla
#5
Perfect teşekkürler.
DISCORD: PawNod#6281 - Satın alımlar ve satış konuları desteği için ulaşabilirsiniz :  WhatsApp
Cevapla
#6
Yine Çok Güzel Bir Sistem Teşekkürler @ITenGriTR
Cevapla
#7
yeniliklere doymuyoruz Gülümse
Discord: ecy#5776
Cevapla
#8
İstekleri çözülen arkadaşlar puan vermemesi durumunda 1 ay istek banı olarak istek açan kişiye ceza verebiliriz veyatta daha ağır cezalar.
İletişim bilgilerim;
Cevapla
#9
Ellerinize sağlık
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın