Gizli içerik sorunu

Konu

#1
Merhaba 

Sitenizdeki şu zorunlu cevap yazdırma seçenegi + butonu bence çok şaçma ve zorla bişeyler yazılmak zorunda kalınmasıda içeriğe ulaşabilmek için.

insanlar buraya forumunuza bişeylere erişmek faydalanmak için giriyor ama bakıyorumda her konuda gizli içerik neredeyse her konuya gizli içeriz eklenmiş durumda bir wmaracı r10 gibi olmanızı beklerdim açıkcası ama derki olmanız çok zorda :/ 

Ayrıca bu mesaj kirliliğinden başka bişey değil üye olan zorla mesaj yazan buraya belkide bir daha hiç girmeyecek yinede size kalmış bişey sadece fikrimi söyledim.

 iyi günler diler iyi çalışmalar.
Cevapla
#2
Forumda birçok içerik özgün olduğu için ve bizde o içeriklere emek verdiğimiz için sizden kayıt olma şartıyla indirmenizi istiyoruz.
Cevapla
#3
eğer forumda aktifliği sağlamak istiyorsak böyle şeyler yapılması normal. ben sadece bir kaç dosya indirmek için girdiğim bu forumda saatlerdir takılıyorum. yani bir şeyler indirip çıkacak olsak zaten foruma gerek olmaz direkt site olarak indireceğin şeyi aratıp indirebiliyor olurdu burası.

+ olarak insanlar isterse gizli içerik olarak koyabilir isterse koymaz. bazı forum yöneticileri hiç gizli içerik yapmadan paylaşıyorlar.
[EKPkingTR] CS:Classic Offensive [v1] [v2] [v3] 
Son Düzenleme: 25-01-2022, 11:42, Düzenleyen: Emperor4231.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın