Eklenti Paylaşım Şablonu ve Kuralları

Konu

Yıldız #1
Eklenti Adı: -
Eklenti Yapımcısı: -
Eklenti Açıklaması; -
NOT: Eklenti açıklaması eklerken minimum 160 harf olması zorunludur. Açıklamada cvar kullanımları, eklentinin ne işe yaradığını türkçe karakterlerine uygun şekilde oluşturmalısınız.

- Eklenti Hakkındaki Resimler, Videolar -
Paylaştığınız konuda görsel, video olmak zorundadır görsel eklenmeyecek kadar ufak bir eklentiyse bu kısmı silebilirsiniz.


İndirme;


Uyarılar ve Notlar


Eklenti Paylaşım Şablonu Kod Şeklinde Aşağıdaki Gibidir:
(Aşağıdaki kodu kopyalayarak, yeni konu açacağınız zaman kaynağı görüntüle kısmına yapıştırabilirsiniz)
PHP Kod:
[size=medium][b][color=#c10300]Eklenti Adı[/color][/size][/b][size=medium]: -[/size]
[size=medium][b][color=#c10300]Eklenti Yapımcısı[/color][/b]: -[/size]
[size=medium][b][color=#c10300]Eklenti Açıklaması[/color][/b];[/size]
[size=medium]NOTEklenti açıklaması eklerken minimum 160 harf olması zorunludurAçıklamada cvar kullanımlarıeklentinin ne işe yaradığını türkçe karakterlerine uygun şekilde oluşturmalısınız.[/size]

[
align=center][size=medium]- [b][color=#c10300][url=https://www.webailesi.com/cs-1-6-eklentiler-pluginler-13]Eklenti[/url] Hakkındaki Resimler, Videolar[/color][/b] -
[/size]Paylaştığınız konuda görselvideo olmak zorundadır görsel eklenmeyecek kadar ufak bir eklentiyse bu kısmı silebilirsiniz.[/align]

[
b][color=#c10300]İndirme[/color][/b]; 

Rehber & Klavuzlar


Açtığım Plugin Konusu Nasıl Daha Fazla Kişiye Ulaştırabilirim?

Normalde MyBB Forumlarının hepsi sabit bir meta tag kullanılır. Ancak WordPress, vBulletin, xenforo gibi rakipleri konunun ilk 160 karakterini arama motorlarına başlık altına açıklama olarak ekler. WEBAilesi alt yapı sisteminide standart mybb seo eklentisinden geliştirerek her sayfaya özel meta girmesi için düzenledik. Bu sayede google, yandex daha doğrusu arama motorlarında birileri bir konu aradığı zaman ona daha uygun sonuç göstermeyi amaçladık. 

Başta CS 1.6 Eklenti paylaşım bölümleri için test sürecini başlattık. Peki konu açarak nelere dikkat etmeliyim?

CS 1.6 Eklenti paylaşım şablonu konumuzdaki şablona noktasız uymanızda büyük fayda vardır sistem bu şablona uyumlu şekilde çalışmaktadır eğer şablonu bozacak veyatta farklı bir tipte kullanmaya kalkarsanız alt yapımız onu standart ilk 160 karakterini açıklama olarak kabul edecektir ancak şablona uygun yaparsanız eklenti açıklamasını arama motorlarına açıklama olarak gösterecektir bu sayede etkileşim yüksek olacaktır.

Eklenti açıklamasını kaç harf girersem en verimlisi olur?
Şablonda belirttiğimiz eklenti açıklaması kısmına minimum 100, 160 harf anlamlı ve konu başlığı ve içeriği ile ilgili anlamlı bir yazı girişi yaparsanız konunuz uzun vadade büyük okunmalara ve etkileşimlere ulaşacaktır. Eklenti açıklamasını sırf doldurmak için saçma veyatta türkçe yazım kuralları dışı birşey girersenizde etkisini görürsünüz yani açıklama kısmını doldururken dikkatlice kurduğunuz cümlelere dikkat vererek ekleme yapın doğrudan arama motorlarına gösterilecektir. "Dünyada tek", "En iyi" vb. gibi saçma kelimeler kurmanız size + kazandırmayacaktır tam tersi zarar verecektir.

Konuda anlamlı görsel kullanmam verimli olurmu?
Evet, webailesi seo alt yapısı konu içersinde geçen görselleri doğrudan arama motorlarına gönderir ve otoritemizi en hızlı şekilde arttırmayı hedefler görsellerinizi isim verirken örnek bir jbmenü paylaşıyorsunuz görsel dosya ismini jbmenu.jpg/png vs. olarak belirliyip webailesi upload sistemine eklerseniz konunuz emin olun %40~%60 daha fazla etkileşim görecektir.

Hide(Şifreyi gizleme) konuma gelen hiti arttırırmı?
Eğer konunuza fazla yorum gelmesini istiyorsanız evet bu etkili olacaktır ancak uzun vadede gözlemlediğimiz kadarıyla arama motorları hide olmayan doğrudan işlem yapılabilen konuları daha fazla ön plana çıkarıyor bunuda kişinin o sekmeye kapatmasındaki süreden analiz ediyor. Bu yüzden hide koymak bazen verimli olabilir ancak bazende geri tepebilir tavsiyemiz +4000 harfli konularınızda hide koymanız ancak altı için hide koymamanız daha verimli gözüküyor.

Başlık seçmini nasıl yapmalıyım?
Çoğu kişi başlık seçimini yanlış yapıyor ve en büyük olayda aslında bu, peki nasıl başlık belirlemeliyiz derseniz; Başlığınıza "Dünyada tek", "Eşi benzeri yok" vb. kelimeler eklemeniz çok anlamsızdır eklemeniz gereken başlık konu içeriği ile en alakalı olandır, Örnek: BBMenü - 2020, Gelişmiş JBMenu, TeamSpeak3 Banner vs. vs. şeklindedir konu içeriği ile başlığı birbiriyle uyumlu olmalıdır.
#2
Konu Güncellendi.
Cs75.CSDuragi.Com - Cs128.CSDuragi.Com

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın