Taşınma Yapıldı: Webailesi işletmesinin tüm aktif hizmetleri TKY.NET.TR adresine taşınmıştır. Bu vakitten sonra webailesi forum olarak devam edecektir. Detaylar için tıklayınız.

Konu

#1
Dostlar merhaba,

Bir kaç extra zombi eklentisi var elimde eklentileri kendim amxmodx studio ile derlediğim zaman hata almıyorum. Fakat sunucuya yüklerken şu hatayı vermekte
"error 088: number of arguments does not match definition" bu hatayı nasıl çözebiliriz acaba ? 

https://www.webailesi.com/ds-zpl-zclass-boomer-7161.sma
Son Düzenleme: 16-11-2021, 17:17, Düzenleyen: Tower02.
#2
Eklentiyi indirdiğiniz yerdeki kütüphaneleri panelinize yükleyin. Hata basmayacaktır.
#3
(16-11-2021, 17:19)suriyelikene Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eklentiyi indirdiğiniz yerdeki kütüphaneleri panelinize yükleyin. Hata basmayacaktır.
Bütün kütüphaneler sorunsuz yüklendi hocam.
#4
Sebebi, senin zp sürümünde level desteği vardır.Paneldeki inc dosyası güncel olmadığı için bu hatayı verir.
Sıkıntı çıkaran yer "zclass_level" ama zaten 0 olarak belirlemişsiniz o yüzden o kısmı sildim hata vermez.

.sma zpl_zclass_boomer.sma (Dosya Boyutu: 8,76 KB | İndirme Sayısı: 3)
Discord: Lynchk | Steam: Tıkla
#5
Eklentiyi indirdiğiniz yerde zombieplague adlı kütüphane olacak. O kütüphanenin adını zombieplague2 olarak değiştirin.Ardından addons>amxmodx>scripting>include klasörüne zombieplage2 adlı kütüphaneyi kurun. Son olarak eklenti içerisindeki zombieplague yazan yeri zombieplague2 olarak değiştirip panele eklentiyi kurun.
#6
(16-11-2021, 17:22)suriyelikene Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eklentiyi indirdiğiniz yerde zombieplague adlı kütüphane olacak. O kütüphanenin adını zombieplague2 olarak değiştirin.Ardından addons>amxmodx>scripting>include klasörüne zombieplage2 adlı kütüphaneyi kurun. Son olarak eklenti içerisindeki zombieplague yazan yeri zombieplague2 olarak değiştirip panele eklentiyi kurun.
Hocam bunu yapmıştım zaten halen yüklenmiyor..

(16-11-2021, 17:21)orucoglukayra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sebebi, senin zp sürümünde level desteği vardır.Paneldeki inc dosyası güncel olmadığı için bu hatayı verir.
Sıkıntı çıkaran yer "zclass_level" ama zaten 0 olarak belirlemişsiniz o yüzden o kısmı sildim hata vermez.
Olmadı maalesef
Son Düzenleme: 16-11-2021, 17:31, Düzenleyen: Tower02.
#7
Bir hata yapmış olmalısınız. @Tower02
#8
(16-11-2021, 17:31)suriyelikene Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir hata yapmış olmalısınız. @Tower02
Hocam hatayı nerede yaptığımı arıyorum fakat bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz ? sizce nerede hata yapmış olabilirim ?
#9
Attıklarımı okuyun, 0dan güzelce anlatım yaptım. Nerde hata yaptığınızı bilemiyorum. Tek tek okuyarak yapmayı deneyin. Sorununuzun düzelmesi gerekmekte.
#10
(16-11-2021, 17:37)suriyelikene Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Attıklarımı okuyun, 0dan güzelce anlatım yaptım. Nerde hata yaptığınızı bilemiyorum. Tek tek okuyarak yapmayı deneyin. Sorununuzun düzelmesi gerekmekte.
İlk defa mod kurmuyorum ki hocam her seferinde aynı şekilde titiz bir şekilde kurulum yapıyorum. İlk defa başıma böyle bir şey gelmekte ve inc'nin ismini değiştirme olayını daha önceden de yapmıştım evet işe yarıyor fakat bu sefer yaramadı işte .s

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Benzer Konular

Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın