CTmenu Menüleri Düzenleyebilir misiniz

Konu

#1
Selamlar, suriyelikene'nin düzenlemiş olduğu ctmenumde bir düzenleme istiyorum rica etsem yapabilir misiniz? Revmenude bulunan bazı menülerin yerini değiştirmenizi istiyorum. Şöyle: "1. sırada ölmüş tüm mahkumları revle" / "2. sırada ölmüş tüm gardiyanları revle" / "3. sırada Normal revmenu" / "4. sırada Hrespawn menu(oyuncuları son öldüğü yerde revle)" menüsü şeklinde ayarlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Ayrıca bir ricam daha var ctmenude düşünce can gitme gibi bir şey var mı onada bakabilir misiniz? En ufak bir yerden düşseler bile 100'den 30a düşüyor canları birkaç plugin denedim fakat birşey değişmedi maalesef ya da nasıl yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz? Ayrıca son ricam olan C4 Menüdeki süreleri düzenleyebilir misiniz? "Normal göm"leri kaldırıp sadece tamamen gömleri bırakabilir misiniz? "5, 10, 15, 20, 30" saniye olarak tamamen göm menüsünü ayarlayabilir misiniz? Sizi uğraştırıyorum ama kusuruma bakmayın. Şimdiden teşekkürler
.sma ctmenuuu.sma (Dosya Boyutu: 186,43 KB | İndirme Sayısı: 3)
Son Düzenleme: 14-11-2020, 19:36, Düzenleyen: pairypairy.
#2
Yere düşünce can gitmeme Plugini var Forumu biraz araştırmanızı öneririm.
#3
(14-11-2020, 19:41)QExits Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yere düşünce can gitmeme Plugini var Forumu biraz araştırmanızı öneririm.
Evet farkettim çoğu kişi yollamış farklı kişilere denedim fakat ben yüklediğimde hala aynı oluyor maalesef. Ayrıca cevabın için teşekkürler

Yardım edebilecek var mı?

rica etsem yardım edebilir misin? @suriyelikene şuana kadarki bütün sorunlarımı çözdün ayrıca teşekkür ederim.
Son Düzenleme: 14-11-2020, 21:26, Düzenleyen: pairypairy.
#4
Maalesef o kadar zamanım yok. Başka bir ctmenu kullanın. Ücretli isterseniz yapabilirim.
#5
(14-11-2020, 21:40)suriyelikene Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef o kadar zamanım yok. Başka bir ctmenu kullanın. Ücretli isterseniz yapabilirim.
Anladım, sadece revmenudeki sıraları değiştirebilir misiniz peki? Eğer zaman alacak bir işse yapmayabilirsiniz (fazla bilmediğimden) yine de teşekkür ederim yardım etmek istediğiniz için.
#6
Deneyin ;
.sma buyur.sma (Dosya Boyutu: 185,55 KB | İndirme Sayısı: 1)
#7
Buyur :
.sma ctmenuuu.sma (Dosya Boyutu: 186,43 KB | İndirme Sayısı: 2)
#8
Tamamdır olmuş ikinize de teşekkür ederim. @suriyelikene diğer eklentiler için konuyu kapatmalı mıyım yoksa kalmalı mı bilmediğimden soruyorum elinize sağlık bu arada.
#9
Eklenti istek bölümünde aktif 1 adet konunuz bulunabilir.
#10
Konunuz Çözüldü İse
https://webailesi.com/konu-isteginiz-cozulunce-yapmaniz-gereken-ucretsiz-sana-yardim-edene-sende-yardim-et-12059

Takip Ederek Konunuzu Kapatınız!
|.gg/ambar discordunda takılıyorum| 網 ALFACREW36 卍 |

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın