CSGO Atölyeden Harita Nasıl İndirilir?

Konu

#1
Atölye Haritalarını Nasıl İndirebilirim?
Atölye haritalarını indirmek göz korkutuyor olabilir ama aslında indirmek çok kolay. CSGO'yu ilk yüklediğim de aim haritası indirmeyi denemiştim. Yanlış bir şeye bastığım için meğerse haritayı beğenmişim 62dVZPhadi başlayalım.

1.Adım
Kütüphanemize geliyoruz ve CSGO'yu buluyoruz. Bulduktan sonra CSGO'ya tıklıyoruz.

2.Adım
CSGO'ya tıkladıktan sonra birazcık aşağıya iniyoruz ve "Atölyeye Göz At" düğmesine basıyoruz.

3.Adım
Atölyeye göz at düğmesine bastıktan sonra Steam bizi CSGO'nun atölye sayfasına yönlendiricek. İki seçeneğimiz var. Bir harita arıyabiliriz veya haritalara göz gezdirebiliriz. Harita aramak istiyorsanız "Ara Counter Strike Global Offensive" bölümüne haritamızın ismini yazabiliriz. Eğer haritalara göz gezdirmek istiyorsanız Atölye sayfasında aşağıya inin. Burada en çok sevilen haritaları görebilirsiniz. Eğer tüm haritaları görmek istiyorsanız aşağıdaki "Haritalar kategorisindeki 97.254 dosyanın hepsini göster." düğmesine basabilirsiniz.

4.Adım
Bir harita seçiyoruz. Seçtikten sonra haritanın üzerine tıklıyoruz. Steam bizi seçtiğimiz haritanın sayfasına yönlendiriyor. Sayfada azcık bir şey aşağıya gitmeniz gerekiyor. Abone ol tuşuna basalım. Abone ol tuşuna bastıktan sonra haritamız inmeye başlayacaktır.

5.Adım
Oyunumuzu açalım. Oyunumuzu açtıktan sonra oyna kısmından mod olarak "Atölye Haritaları" nı seçelim. Haritamızın görselini ve adını görüceğiz. Haritamızın üzerine tıklayalım. Çıkan ekrandan oyun modumuzu seçelim. Oyun Modumuzu seçtikten sonra Haritamız yüklenmeye başlayacaktır. Eğer bir partinin kurucusuysanız diğer parti üyeleride seçtiğiniz Atölye Haritası'na aktarılır. Böylece arkadaşlarınızla rahatlıkla oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler!
Cevapla
#2
Teşekkürler
213.238.173.43
Cevapla
#3
Teşekkürler
Cevapla
#4
Temel ve gerekli bir rehber, teşekkürler
Discord: ecy#5776
Cevapla
#5
(27-01-2020, 13:00)By.KinG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler

(31-01-2020, 08:35)Blindmanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler

(31-01-2020, 08:47)TheFlash Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Temel ve gerekli bir rehber, teşekkürler

Rica ederim
Cevapla
#6
Teşekkürler.
Cevapla
Cevapla
#8
Bilgi için teşekkürler
688733639
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Benzer Konular

Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın