Taşınma Yapıldı: Webailesi işletmesinin tüm aktif hizmetleri TKY.NET.TR adresine taşınmıştır. Bu vakitten sonra webailesi forum olarak devam edecektir. Detaylar için tıklayınız.

Bıçak modellerinin diğer oyuncular tarafından görülmesi

Konu

#1
Başlıkta da belirttiğim gibi örn. benim elimdeki bıçak modelini karşımdaki oyuncunun görmesini, onun elindeki modeli de benim görmemi istiyorum.
#2
Hocam Modellerin P W Ve V Dosyaları Olur V Dosyası Sadece Kişinin Elınde Gözükür W Modelı Dıştan Diğer Oyuncularında Görmesini Sağlar P Dosyasıda Modelın Yerde Veya Oyuncunun Elinden Çıktığında Gözükmesini Sağlar Kulandığınız Modellerın P Ve W Dosyaları Varsa Onlarıda Panele Yükleyip Aktif Etmeniz Gerekiyor.

Eğer Kulandığınız Modellerin P  Ve W Dosyaları Yoksa V Modellerinizi Paylaşırsanız Elimdeki Modell Stokladığım Klasörü İnceleyip Eğer İstediğiniz Şeyler Varsa Sizinle Paylaşırım.
Son Düzenleme: 28-01-2022, 20:28, Düzenleyen: -ZeusBEY-.
#3
Evet elimde p ve w modelleri mevcut bunları da modelsin içine atıp bıçak menüsünde p ve w modelleride mi tanımlamam gerekiyor?
#4
(28-01-2022, 20:33)isauto10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet elimde p ve w modelleri mevcut bunları da modelsin içine atıp bıçak menüsünde p ve w modelleride mi tanımlamam gerekiyor?
Evet
#5
p_ modeli giydirmeniz işe yarayacaktır.
#6
İstek konusu, @-ZeusBEY- adlı kullanıcı tarafından 21 dakika içinde çözülmüştür.
İsteği çözdüğü için -ZeusBEY- Adlı kullanıcıya 1 rep puanı ve 1 yardım etme puanı otomatik olarak verilmiştir.
-ZeusBEY- Adlı kullanıcı sizin dışınızda toplam 10 kişiye yardım etmiştir.

Herhangi bir konuda hata olduğunu düşünüyorsanız destek sistemi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın