Konu

#1
Eklenti Adı: AuthID Changer tespit
Eklenti Yapımcısı: Yek'-ta
Eklenti Açıklaması;
AuthID nedir? Non-Steam oyuncu kimdir? AuthID aslında oyuncunun global kimliği. Oyunu steam üzerinden satın alan oyuncuların IDleri sabittir, ama non-steam oyuncuların IDleri sabit değildir ve zaten crackli oyun olduğu için illegal yollar ile yine bu kimlik değiştirebilir hatta Steam olan bir oyuncunun kimliği çok rahatlık ile kullanılabilir. Non-Steam sunucularda bunun önüne geçilemez çünkü crackli oyuncuları oyuna alıyorsunuz ve global piyasada hâla CS 1.6 crackli oynanmaktadır. Non-Steam en büyük oyuncu topluluğudur çünkü bedavadır.

Bu eklenti tamamı ile bir algoritmadan ibaret ve AuthID changer kullanan oyuncuların tespiti için kullanılmaktadır. Basit anlamda oyuncunun IP adresini ve AuthIDsini hafızaya kopyalar, oyuncuya retry komutu gönderir ve reconnect sonucunda IP adresi eğer bir önceki AuthIDsi ile uyuşmuyor ise banlar.

AuthID değiştirenler "addons/amxmodx/attacklogs" altında "saldirganclient.log" isminde loglanır. Steam oyunculara sorgu işlemez. 1.5 sürümü düzgün çalıştığından eminim, uzun süredir pro.csd de 1.5 sürümü yüklü. Çok düşük bir ihtimal de olsa yanlış ban atabilir, orası artık sizin düşüneceğiniz iş. Sunucunuza dadanan, banlasanız dâhi sürekli giren kişileri bu eklenti ile bir ihtimal engelleyebilirsiniz.


Eklenti Hakkındaki Resimler, Videolar -
Paylaştığınız konuda görsel, video olmak zorundadır görsel eklenmeyecek kadar ufak bir eklentiyse bu kısmı silebilirsiniz.


İndirme;
.sma authidchecker.sma (Dosya Boyutu: 2,79 KB | İndirme Sayısı: 17)
(- Ücretli Eklenti Yaptırmak İsteyen -)
Cevapla
#2
Teşekkürler
Discord : Lynch#3396 | Steam
Sadece hafta sonu ve cuma aktifim.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın