Ücretsiz Yavru Kedi Sahiplen

Konu

#1
Site Adı: Mi Yavru
Site Adresi: Miyavru.com
Site Konusu: Ücretsiz Kedi Sahiplendirme İlanları
Açıklama:

Ücretsiz yavru kedi sahiplenme Konusunda arayış içerisindeyseniz hoş geldiniz. Kedi sahiplenmek çağımızda çok sayıda kişinin arayış içerisinde olduğu bir konu. Fakat çok sayıda kişi nasıl kedi sahipleneceğini bilmiyor. Onlarla dost bir yaşam sürebilirsiniz. Ve kedi sahiplenme eylemini bedava dağıttığı bir biçimde sizler için önereceğimiz site aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Yavru Kedi Sahiplenme İlanları

Ücretsiz yavru kedi sahiplenme ilanlarına miyavru.Com aracılığı ile ulaşmak mümkün. Bu site sayesinde yalnızca kedi değil, kedilere eş arama ilanları, köpek sahiplenme ilanları da bulabilirsiniz. Çok sayıda kişi sahiplendiği kedi için nasıl mama tercih edeceğini bilmiyor. O konuya da değinmek isteriz. Kedinin yaşına uygun mamalar kullanmalıyız. Yavru kedilere özel mamalar daha çok protein içerir ve yapısı küçük olduğu için diş yapısında bozulma olmadan büyümesi devam eder.

L6-jWbOT_400x400

Yetişkinlik zamanı ona uygun mama kullanımı daha çok sindirim ve ileri zamanlarda hastalıklara neden olmamasını sağlar çünkü yavru maması protein açısından zengin olduğu için yetişkin kediye bu mama ağır gelebilir. Kısırlaştırdığımız kedimizin mama kullanımı sterilized mamalar kullanmalıyız bunun sebebi minik dostlarımızda idrar yollarında kristalleşmeyi ve fazla kilogram almasını engellemektir. Her ne kadar tombul kediler hoşumuza gitse de sağlıkları açısından bu hiç iyi değildir.

Sahiplenilen Kedinin Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Kediler kendisini devamlı temizleyen hayvanlardır fakat onlarında ihtiyacı olan bazı şeyler bulunur. Düzenli tüy taraması hem onları rahatlatır hem de etrafa döktükleri tüylerde azalma olur, bir diğeri ise düzenli tırnak kesimidir uzayan tırnakları ucundan kesebiliriz bunu siz yapamıyorsanız bir veterinere götürüp kestire bilirsiniz. Kulak içi temizliği hassas bir konudur tecrübeli olamayanlar için kesinlikle veterinere gitmelerini öneri ederim. Kedi sahiplenme ücretsiz konusunda detaylar miyavru.com da sizleri bekliyor.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın