Twitter hayalet hesap itiraz

0
26210

Konu

#1
Soru;
Twittar’da yeni açmış olduğum bir hesabın hashtag’ı ve hesabın kendisi hiçbir arama sonucunda çıkmıyor, yeni hesap açıp birkaç twit attığımda başlarda her yerde çıkıyor lakin twit atmaya devam ettiğimde birden bire ansızın her yerden yok oluyor. Eski bir hesap üzerinde denediğimdede aynısı başıma geldi.
İnternette biraz araştırdım hashtag kullanımı hakkında makaleler var lakin neden yasaklanır ve yasağın nasıl kalkacağı hakkında bir bilgiye ulaşamadım. Twit içerisinde en fazla 1-2 hashtag giriyorum ve saatte bir twit atıyorum ertesi gün bakıyorum hashtag’larım gözükmüyor. konu ile ilgili twitter a yazdım ama henüz bir dönüş olmadı. Sorun şuki twittarda hashtag kullanırken bu şekilde olmaması için ne yapmamız gerek ve bu şekilde hashtag’ı yasaklanmıs hesap için ne yapılmalı ?
Cevap;
yaptığım araştırmalar sonucunda bu tip hesaplar hayalet hesaba dönüşüyor,
lakin ne kadar ciddiye alırlar bişi diyemem hesabınıza bağlı gerçeklik ve etkileşim meselesi kodlarla yapılan bir takım takipci kasmaları bot işlemleri sonucu hesabın normale dönmesi imkansıza yakın bi durum.
Yukarıdaki formu doldurup bildirdiğimde 3 gün sonra kayıtlı e-postama bir mail aldım düzeltip, sorunun devam edip etmediğini sormuşlar form işe yarıyor yani bilginiz olsun. ama yinede hesabın aktifliği takipçi sayısı kullanım etkıleşimi önem taşıyor bence. 3 gün öce açılmıs 5 tane takipçisi olan bir hesaba aynı şekilde cevap vereceklerini sanmıyorum.
Askıya alınan hesap ıcın ılgılı form ıse BURADA
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Benzer Konular

Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın