Steam'deki Tüm Half-Life Oyunları, 2 Aylığına Ücretsiz Oynanabilir Hâle Geldi!

Konu

#1
Oyun tutkunlarının kalbinde ayrı bir yeri olan Half-Life serisi, bugün oldukça ses getirecek bir haberle karşımıza çıktı. Steam'de yer alan ilk Half-Life'tan Half-Life 2: Episode Two'ya kadar tüm Half-Life oyunları, 1 Nisan tarihine kadar oynaması ücretsiz hâle geldi.

4fd3ddc1230b9c5b546713857e6e50f6ce6215e5

Valve tarafından geliştirilen ve ilk olarak 19 Kasım 1998 tarihinde PC platformunda karşımıza çıkan Half-Life, seneler geçmesine rağmen oyuncuların kalbinde hâlâ ayrı bir yerde duruyor. İlk Half-Life'tan Half-Life 2: Episode Two'ya kadar gelen süreçte farklı oyunlarla oyun dünyasında yer edinen seri, 2020'nin mart ayında Half-Life: Alyx ile tekrar kendini hatırlatacak. 

Mart ayında çıkacak Half-Life: Alyx'e kadar çıkan oyunları oynamamış ve arayı kapatmak isteyen oyuncuları düşünen Valve, oldukça ses getirecek bir kampanyayla karşımıza çıktı. Serinin Steam'de bulunan tüm oyunları, 1 Nisan 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak oynanabilecek. Steam üzerinde ücretsiz olarak oynanabilecek bu oyunları kütüphanenize eklemek içinse yine para ödemeniz gerekecek fakat 2 ay da olsa bu oyunları ücretsiz olarak oynayabilmek, oyun tutkunları için oldukça iyi bir haber. Half-Life, Half-Life: Opposing Force, Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Source, Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One ve Half-Life 2: Episode Two oyunlarının ücretsiz sunulduğu sayfalara aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki listede oynamak istediğiniz oyunun isminin üzerine tıklayıp gideceğiniz Steam sayfasında[b] [/b]'Oyunu Oyna'[b] [/b]butonuna tıklayarak bu oyunları ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz.


Half-Life: Alyx ile seriye yeni bir soluk getirecek olan Valve'ın bu hamlesi, oyuncuları tekrar bu efsane seriye ısıtabilir. Bir sanal gerçeklik oyunu olacak olan Half-Life: Alyx, şu anda Steam üzerinde ön siparişe açılmış durumda. Oyunu incelemek ve 82,80 TL olan ön sipariş bedelini ödeyip oyuna avantajlı fiyattan sahip olmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. 
Son Düzenleme: 21-01-2020, 23:19, Düzenleyen: NightmaRe.
Cevapla
#2
Teşekkürler
EKLENTİ YAZMIYORUM, YAZMAYIN ARTIK.
Cevapla
#3
Teşekkürler
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın