Rocket League'de Kolay Yoldan Kredi Nasıl Kazanılır

0
25642

Konu

#1
Merhaba webailesi okurları ve oyun severler. Sizlere Rocket League oyununda en kolay yoldan kredi nasıl kazanabileceğinizi anlatacağım. Krediler, Rocket League'de temiz kozmetikler satın almak için kullanılır. Bu kılavuz, oyuncuların oyunda nasıl kredi kazanabileceklerini öğrenmelerine yardımcı olacaktır. Rocket League, 2015 yılında resmi olarak piyasaya sürüldüğünde çok başarılı oldu. Psyonix ve Panic Button Games tarafından geliştirilen oyuncular, rakiplerinden daha fazla puan elde etmek için çalışırken bu yarış arabalarını futbol benzeri bir arenada sürebilirler. Konsept basit ama son derece bağımlılık yapıyor çünkü savunmak veya atış yapmak için arabayı kontrol etmeyi öğrenmek oyuncular için zor olabilir. Ayrıca aracınızdayken inanılmaz hileli atışlar yapmanın yolları da var. Rocket League'de oyuncuların nasıl kredi alabileceği aşağıda açıklanmıştır.

ds-rocket-league-285

Oyun için gerçek çekicilik, sağlam bir arkadaş grubuyla oynarken ortaya çıkıyor. 4 kişilik 2 takım, galibiyeti güvence altına almak için birlikte çalışabilir. Oyuncular ayrıca her maç için süreyi, haritaların düzenini ve kazanmak için kaç puan gerektiğini değiştirmek gibi çeşitli şekillerde kuralları değiştirebilirler. Şu anda, oyunu Epic Games Store'dan indirenler için oyunu PC'de oynaması tamamen ücretsizdir. Birkaç arkadaş edinmenin ve bu yılın ilerleyen zamanlarında çıkacak daha büyük sürümleri beklemenin harika bir yolu. Oyuncular, araçlarının görünümünü özelleştirmek için oyunda krediler kullanılıyor. İşte oyuncuların onları nasıl açabileceği.Rocket League'de Kredi Nasıl Kazanılır ?

Oyuncuların oyunda kredilerin kilidini açmasının iki ana yolu vardır ve her ikisi de kilidini açmak için bir tür ücretli para birimi gerektirir. İşte kredilerin kilidini nasıl açacağınız.

Onlar İçin Öde: Belirli bir miktar için kredi veren çeşitli paketler bulmak için Garaj'a ve ardından oyun içi mağazaya gidin. Oyuncunun oyuna ne kadar zaman ayırdığına bağlı olarak, oyuncuların oyuna ne kadar para koyduğuna eşit olmalıdır.

Rocket League, Twitch ve YouTube'daki herkesin oyunu dini olarak oynayıp yayınlayacağı için piyasaya sürüldüğünde büyük bir anlaşma oldu. Ayrıca oynaması inanılmaz derecede basit ama ustalaşması zor. Arenanın tepesinden bir gol atmaktan gelen adrenalin, başka hiçbir oyunun başarabileceği hiçbir şeye benzemez. Topu rakip takımdan çalmak, savunma için havada süzülmek veya sadece arenada derinizi esnetmek için mükemmel zamanlanmış bir güçlendirme. Rocket League'de eğlenecek çok şey var.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın