Oyunyöneticisi eksikleri nedir? hep beraber hatalarını bulalım

Konu

#1
arkadaşlar oyunyöneticisi firması güzel ancak şuanda bana göre kayıp yaşıyor bunların hataları nedir? sizce neler yapılırsa daha iyi olur hemde sohbet olmuş olur
Cevapla
#2
(19-11-2020, 19:10)OmarT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar oyunyöneticisi firması güzel ancak şuanda bana göre kayıp yaşıyor bunların hataları nedir? sizce neler yapılırsa daha iyi olur hemde sohbet olmuş olur

1. Sunucu kiralama sistemi acilen güncellenmesi yada iyileştirilmesi gerekiyor.
2. Devir edilen sunuculara karşı sessiz kalmamalı.
3. Devir işlemlerini engellemek için bir şeyler yapmalı.
4. Pluginer, Mapper gibi gibi işler içerisinde olan kişilere şans tanımalı.
5. Yılbaşı, bayram indirimleri gibi kampanyalar yapmalı.
6. Özellikle devretmeyi engellemek için, ödeme ortağı v.s kaldırılıp ana ticket sahibinin ücret ödemesi zorunlu hale gelmesi.
Discord | Gamebanana
Son Düzenleme: 19-11-2020, 19:14, Düzenleyen: gebzelicreates.
Cevapla
#3
Oyunyöneticisi üzerinde geçen test yaptık sunucuların fpsleri arttırılmış sevindim ancak oyunyöneticisinde nerdeyse hiçbir full mod sunucu bulunmuyor ve tercih edilmiyor haklı olunarak alt yapı değişmeli ve netininternetten taşınılmalı bana kalırsa insanlar istanbul yakınlarda çoğunlukla istanbula geçiş yapılırsa denizliden rahatlanacaktır diye düşünüyorum, oyt şuanda bir datacenter açabilecek büyüklükte bu tarzda bir iş yapılabilir veyatta kabin alınarak oraya taşınabilir ve alt yapı(pawn) güncellenebilir.
Cevapla
#4
Bende Sıralayayım o zaman

1 - Acilen Ping değerlerine bir düzenleme getirilmesi gerekiyor pingler diğer firmalara göre aşırı yüksek.

2 - Kiralama Sistemi Diğer firmalardaki gibi biraz daha geliştirilebilir.

3 - Devir olaylarına karşı birşey yapılması ilginç durur çünkü şöyle birşey var Oyunyoneticisindeki çoğu sunucu o ipye oturmuş ve yıllardır aynı ipde devam ediyor ama diğer firma öyle değil çat çat ip düşüyor sizede aslında devir fazlaymış gibi geliyor hayır Oyunyoneticisinin Sabit Clanları fazla o yüzden bu ipler düşmüyor az çok serhat bey 2-10 arası ip devir fiyatlarını duymuştur 10.000TL altına veren yok aslında bu bir yandan oyunyoneticisi sunucularının değerli olduğunu gösteriyor bir yandanda bazı clanları kaybediyor.

4 - @oyunyoneticisi ve diğer Arkadaşlar KESİNLİKLE BU MADDEYI OKUYUN Oyunyoneticisi Cs 1.6 Clienti biraz daha düzenlenip daha fazla kullanıcının kullanımına sunulabilir ve + olarak 2-30 arası Oyunyoneticisinin Sağladığı Yönlendirmeler iptal edilip diğer firma gibi yönlendirme satılabilir? Napabilir Serhat Bey 2-30 Arası Sunucu Fiyatlarını 120TL Yapar 1 Ay Yönlendirmeye 100TL der hem fazla kaar etmiş olur hem biz memnun oluruz ve bu yönlendirmeyide sadece 2-30 arası değil diğer iplerede açabilir fakat bu yönlendirme satışı Satın Al Kısmına Eklenip Hızlı Olanın alabileceği bir şekilde olabilir tabiki öncelik 2-30 un sonra diğer iplere ayrı olarak Hızlı olanın alabileceği bir sistemde satılabilir bu sayede 30-99 arası ip dolulukları artar.

5 - ve tabiki Arada Ufak indirimler veya değişik kampanyalar gelmeli iyi çalışmalar.


@oyunyoneticisi
Son Düzenleme: 19-11-2020, 19:30, Düzenleyen: dadas_caner.
Cevapla
#5
Güzel konu eksikleri addonsu gerçekten çöp rcondan eklentilere bakın 90 tane eklenti var bir konusunda daha dedim webailesi serverlerinden hizmet almıştım baktım 3 tane eklenti çalışıyordu nasıl yaptılar bilmiyorum ama addonsu çok iyiydi csdurağı desen 10 eklenti felan ama oyt herhalde 2009 yılında kaldı artık bu addonsa el atmalı(işi bilen birileri el atmalı oyt iyi bir firma ancak eklenti konusunda bence çok bilgisi yok). Diğer konu saçma mantıklı ban sistemi kısa nicki banlıyor, ismini değiş? serverden kickle banlamak nedir?
Cevapla
#6
bende eklemeyi unutmuşum benim önerim deviri engellemesi adamlardan tc alınıyor zaten eğer kredi kartı üzerindek isimle tc deki ism doğrulanmıyorsa serveri sıraya atın aynı zamanda serverler sıraya düşmeden önce örnek 95.173.173.105 ip süresi bitti ve kapanacak süresi 0 olunca bir sayfa olsun destek sisteminde insanlar buradan 3 gün boyunca 750tl ücretle veyatta başka bir ücretle kiralayabilsin sonraki aylar 150tl ödesin 3 gün boyunca kimse almazsa sıraya düşsün @oyunyoneticisi
Cevapla
#7
Oyun yöneticisinin super mod ' u güncellenirse ve MS Problemleri bürokratik sebeplerle çözülemiyordu o çözülürse mükemmel olur.
Cevapla
#8
(19-11-2020, 19:25)DarkWorld Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel konu eksikleri addonsu gerçekten çöp rcondan eklentilere bakın 90 tane eklenti var bir konusunda daha dedim webailesi serverlerinden hizmet almıştım baktım 3 tane eklenti çalışıyordu nasıl yaptılar bilmiyorum ama addonsu çok iyiydi csdurağı desen 10 eklenti felan ama oyt herhalde 2009 yılında kaldı artık bu addonsa el atmalı(işi bilen birileri el atmalı oyt iyi bir firma ancak eklenti konusunda bence çok bilgisi yok). Diğer konu saçma mantıklı ban sistemi kısa nicki banlıyor, ismini değiş? serverden kickle banlamak nedir?
Haddime değil fakat ban konusuna ben el atmak isterim Oyunyoneticisi Eskiden aşşırı fazla sunucu saldırısı yiyordu diye biliyorum ve gelen şikayetlerden sıkılıp bu tarz birşey yapmışlar ismi boşluklu olana ona buna şekilli olana ban atıyor burdanda oyuncu kaybı var.
Cevapla
#9
Bende ekliyim oyt firmasında yönlendirme ilk 30 değil ilk 100 e ücretsiz verilmeli. Serverdelerde indirim yapılır ve premium yönlendirme diye bir sistem gelir yönlendirme ilk o sunuculara verilir otomatik eğer hepsi doluysa rasgele ilk 100 e dağıtılır hem premium yönlendirme diye üründür para kazanılır sunucu fiyatları düşer hemde sunucular dolar sunucular dolarsada herkez mutlu olur.
Cevapla
#10
Panel, arayüzü değiştirilmeli dosya yükleme vs. daha kolay olmalı
Son Düzenleme: 19-11-2020, 19:47, Düzenleyen: scuro.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın