Milwer rezilliği ve dolandırıcılığı!

Konu

#1
Herkese iyi forumlar. bugün artık eski dostum olan milwer'in küçük çocukları dolandırdığını anlatacağım kanıtlarıyla birlikte. bu arkadaş 25-30 yaşlarında ve daha oyunu tam bilmeyen ya da küçük yaşta olan arkadaşlarımızı kandırıp internetten indirdiği CFG ve REG ayarlarını satıyor. Yaklaşık 1 yıllık olan bu arkadaşlığımı yaptığı dolandırıcılıktan dolayı bitirdim ve onu engelledim. şimdi ise 100 TL'ye DLL satmaya başlamış. DLL'i nereden buldu bilmiyorum ama aşağıya bana herkese sattığı CFG'yi (reg ayarlarıyla birlikte) ve internetteki aynısını koyacağım. linkteki siteden aynı CFG'yi indirin ve REG'leri milwer'inki ile karşılaştırın. karşılaştırması basit sadece notepad++ ile açıp bakacaksınız. tamamiyle aynısı ve hiç editlememiş bile. aklı başında olan birisi almaz bunları ama bilmeyen arkadaşlar alabiliyor. aşağıya fotoğrafları ve mesajlaşmalarımı koyuyorum iyice inceleyin. sormak ya da söylemek istedikleriniz olursa söyleyebilirim. bu arada arkadaşım olduğuna inanmayanlar için söyleyeyim bir kaç yayınında birlikte oyun oynadık ve skin pack'lerini ona ben yaptım.

 
burada birlikte oynuyoruzBu da ona yaptığım skinlerin videosu

http://sicheaters.blogspot.com/2014/11/e...e-152.html
bu internetteki CFG'lerin aynısı. ekte olan ise milwer'in bana atmış olduğu CFG

ds-img-8916-7862ds-img-8915-7861 
.rar regcfg.rar (Dosya Boyutu: 5,56 KB | İndirme Sayısı: 196)
[EKPkingTR] CS:Classic Offensive [v1] [v2] [v3] 
Cevapla
Cevapla
#3
(02-02-2022, 23:20)suriyelikene Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @milwer Açıklama için davet ettim.
forumda son aktifliği 24-02-2021, 09:50
o buraya gelmeyecektir eminim ben. sadece insanlar almasın diye uyarmak için konu açtım


Not: bu arada dolandırıcılığı bir çocuk bana söylemişti ve top-cfg.ru sitesinden milwer'in CFG'sinin aynısını bulup atmıştı bana çok önceden. onu bulsaydım onu koyacaktım.
[EKPkingTR] CS:Classic Offensive [v1] [v2] [v3] 
Son Düzenleme: 02-02-2022, 23:32, Düzenleyen: Emperor4231.
Cevapla
#4
Bu konular çok ilgimi çekmesede işin sonu nereye bağlanacak merak ettim Çok güldüm
|.gg/ambar discordunda takılıyorum| 網 ALFACREW36 卍 |
Cevapla
#5
dll cfg reg alan ne bileyim. oyun default ayarlarda oynanır. en kötü oyun ekran görüntü mouse sensivity ayarlarsın fps kodlarını yazarsın. yok degisik megisik kodlar. herkes parayı nerden kazancağını şaşırmış. bu son zamanlarda yok strafe atıyorum. Bana göre hepsi hile gibi birşey base builder da bile zamanında cfg kullanırlardı. cift ziplama yoktu oynadigim serverda adam tuzakli baseden cikiyordu. bana gore hile gibi boyle seyler.
Cevapla
#6
dll bana göre 3.parti yazilimdir git hile indir dll die Çok güldüm
Kod:
So Relax So Professional
Fax#0001 | Twitch | Youtube
Cevapla
#7
(03-02-2022, 12:54)Nejat Doğan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dll cfg reg alan ne bileyim. oyun default ayarlarda oynanır. en kötü oyun ekran görüntü mouse sensivity ayarlarsın fps kodlarını yazarsın. yok degisik megisik kodlar. herkes parayı nerden kazancağını şaşırmış. bu son zamanlarda yok strafe atıyorum. Bana göre hepsi hile gibi birşey base builder da bile zamanında cfg kullanırlardı. cift ziplama yoktu oynadigim serverda adam tuzakli baseden cikiyordu. bana gore hile gibi boyle seyler.
reg göz boyama amaçlı yani bir özelliği yok. dll hileye giriyor çünkü 3. parti dosya ve ana dosyalardan birini değiştiriyor.

(03-02-2022, 12:59)faxalfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dll bana göre 3.parti yazilimdir git hile indir dll die Çok güldüm
zaten hile oluyor çünkü kaynak kodlarıyla oynanmış dosyalar ve 3. parti olduğundan hile olarak sayılıyor.
[EKPkingTR] CS:Classic Offensive [v1] [v2] [v3] 
Son Düzenleme: 03-02-2022, 14:11, Düzenleyen: Emperor4231.
Cevapla
#8
@milwer Forumda aktifsiniz, bir açıklama yapmazsanız cezalandırılacaksınız.
Cevapla
#9
Yapmıs oldugum reglerden bahsedicek olursam cesitli rus oyunculardan alıp üstüne eklemeler yaptıgımda oluyor kendim olusturduğumda oluyor. Bir olayı bilmeden internetten aldığın ayarları satıyorsun demek cok abes bende sinirlendim daha sonra arkadaşla dostlugumuz oldugu icin acıp geri arayı ıstıayım dedim olmadı neyse sağlık olsun. Daha cfg,rc özel ayarlarımda var alanlara onuda veriyorum neyse fazla acıklama yapmıyacagım.Diyeceklerim bu kadar beni bilen bilir, iyi forumlar. Herkes kendine yakışanı yapar.
Cevapla
#10
(04-02-2022, 21:59)milwer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapmıs oldugum reglerden bahsedicek olursam cesitli rus oyunculardan alıp üstüne eklemeler yaptıgımda oluyor kendim olusturduğumda oluyor. Bir olayı bilmeden internetten aldığın ayarları satıyorsun demek cok abes bende sinirlendim daha sonra arkadaşla dostlugumuz oldugu icin acıp geri arayı ıstıayım dedim olmadı neyse sağlık olsun. Daha cfg,rc özel ayarlarımda var alanlara onuda veriyorum neyse fazla acıklama yapmıyacagım.Diyeceklerim bu kadar beni bilen bilir, iyi forumlar. Herkes kendine yakışanı yapar.
yine suç oluyor çünkü aldığın bir ayarı izinsizce değiştirip satıyorsun. örneğin 100 TL'ye alıyorsan 10 kere satıyorsun değiştirip ve 1000 TL kazanıyorsun.
[EKPkingTR] CS:Classic Offensive [v1] [v2] [v3] 
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın