Kripto Paralar Ne Kadar Güvenli

Konu

#1
Site Adı: Bizde Kalmasın
Site Adresi: Bizdekalmasin.com
Site Konusu: Genel kültür, Kripto Para, Yazılım ve Teknoloji ve Dahası
Açıklama:

Coin geleceği nasıl olacak? Yeni çıkacak coinlerin Geleceği bir çok kişi tarafından merak ediliyor. Kripto para pek çok kesim ve kuruluş tarafından geleceğin parası olarak nitelendirilmektedir. Günümüz de bazı firmalar ödemelerini kripto parayla kabul etmeye başlamıştır. Bu durum da önümüzde ki seneler de bu firmaların sayısının artacağını göstermektedir. Hatta pek çok büyük online alışveriş sitesinin yakın zaman da kripto parayla ürünlerini satışa sunacağını iddia etmektedir. Bazı kesimler kripto para piyasasından daha kazanılacak para kalmadığını söylese de bazı kesimler henüz yolun başında olunduğunun ve ilerleyen senelerde kripto para sektörünün daha çok değer kazanacağını savunmuştur.

Kripto Paraların Çıkışı

Kripto paralardan ilk çıkanı bitcoin’dir. 2009 senenin da, İlk çıktığın da bedavaya bile alınabilen bitcoin’in şimdiler de bir tanesi 340 bin lirayı bulmaktadır. İleri ki seneler de bir milyonu bulabileceği tahmin edilen bitcoin mantıklı bir yatırım aracı olarak gösterilmektedir. Bitcoin den sonra pek çok kripto para çıkmıştır ve bunlara altcoin adı verilmektedir. Bitcoin ilk çıktığı vakitler çok önemsenmese de şimdiler de altından bile kıymetli hale gelmiştir.

LOGO

Kripto Paralar Ne Kadar Güvenlidir?

Kripto paraların güvenliği işlem yaptığınız borsaya bağlıdır. Piyasa da pek çok yerli ve yabancı kripto para borsası bulunur. Eğer işlem yaptığınız borsa güvenli değil ise bir gecede bütün yatırımınız kaybolabilir. Bu yüzden yatırım yapacağınız borsayı iyi araştırmanız gerekiyor. Sosyal medyada dolaşan reklamlara aldanıp bütün yatırımınızı bilinmedik bir borsaya yatırmak bir hayli risklidir. Bu noktada ince eleyip sık dokuyabilirsiniz.

Coin Geleceği Nasıl Olacak?

Coin geleceği nasıl olacak? Bizdekalmasin.Com/coingelecegi sayfasında farklı coinlere yönelik düşüncelere ulaşabilirsiniz. Son dönemler de ülkemiz de birkaç borsanın bir gecede kapanıp sahiplerinin kayıplara karıştığını görmüşsünüzdür. Sosyal medyada bu konu da bir hayli fazla mağdur vardır. Bazı borsalar yatırımınızı bizlere yapın yaptığınız yatırımınız şu kadarı hediyedir şeklin de reklam tanıtım yapmaktadır. Sizler bu sitelerin vermiş olduğu paralara aldanıp yatırım yapmayın önce iyice araştırın sonra yatırımınızı yapın. Biraz bir şeyler kazanalım derken elinizdekinden de olmayın. Bizdekalmasin.Com da yalnızca bu konu da değil, steam indirimleri 2022 şeklinde farklı içerikler de bulunmakta.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Benzer Konular

Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın