Geralgine Nedir

Konu

#1
Site Adı: Fit ve Form
Site Adresi: Fitveform.com
Site Konusu: Sağlık Sitesi
Açıklama;

Pedifen nedir? Geralgine nedir? Geralgine yan etkileri nelerdir? Fit ve Form sitesi pek çok ilaç hakkında bilgi verici metinler yayınlamaktadır. Özellikle şuan Pedifen ve Geralgine ilaçları hakkında pek çok bilgi edinebilirsiniz.

Pedifen Nedir?

Pedifen, baş ağrısı, adet dönemleri, kas ağrısı, soğuk algınlığı, diş ağrısı ya da sırt ağrısından kaynaklanan hafif ila orta derecede ağrıyı gidermek için kullanılır. Bu ilaç, vücutta ağrı ve şişmeye sebep olan bir kimyasalın aktivitesini azaltarak çalışır. Pedifen ayrıca ateşi düşürmek ve romatoid artrit ve osteoartritin neden olduğu eklemlerin iltihaplanması, şişmesi ve sertliği ile ilişkili ağrıyı gidermek için kullanılır.

logo-f

Geralgine Nedir?

Geralgine bir opioid ağrı kesicidir. Bir opioid bazen narkotik olarak adlandırılır. Asetaminofen, Geralgine etkilerini artıran daha az etkili bir ağrı kesicidir. Asetaminofen ve Geralgine, orta ila şiddetli ağrıyı gidermek için kullanılan bir kombinasyon ilacıdır.

Geralgine Yan Etkileri

Geralgine alan bir çocuk aşağıda belirtilen yaşamı tehdit eden yan etkilerden herhangi birine sahipse acil tıbbi yardım alın: gürültülü nefes alma, iç çekme, nefesler arasında uzun duraklamalarla yavaş nefes alma; alışılmadık derecede uykulu olmak ya da uyanmakta zorluk çekmek; mavi renkli dudaklar.

Nadir durumlarda, asetaminofen ölümcül olabilen ciddi cilt reaksiyonlarına neden olabilmektedir. Bu, geçmişte asetaminofen almış olsanız ve herhangi bir reaksiyon göstermemiş olsanız da meydana gelebilmektedir. Deride kızarıklık ya da soyulmaya neden olabilen kızarıklık var ise bu ilacı almayı bırakmanız gerekir ve hemen doktorunuzla iletişime geçin. Bu tarz reaksiyonunuz var ise, bir daha asla asetaminofen içeren bir ilaç almamanız gerekir.

Fit ve Form sitesine giriş yaparak pek çok ilaç markasının özelliklerini öğrenebilirsiniz. Fitveform.Com linkinden giriş yaparak öğrenebilirsiniz.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Benzer Konular

Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın