Taşınma Yapıldı: Webailesi işletmesinin tüm aktif hizmetleri TKY.NET.TR adresine taşınmıştır. Bu vakitten sonra webailesi forum olarak devam edecektir. Detaylar için tıklayınız.

Bu arkadaş ile çalışmayın

Konu

#1
Arkadaşlar forumdan @"Beast" isimli arkadaş ile bir süredir beraber çalışıyoruz. İlgili arkadaşa (Mustafa)'ya sunucularda yöneticilik verdim ve kendisinden 1 lira dahi talep etmedim Hatta 1 yıllık premium lisans,forumdan birçok ücretli eklenti aldım ilgili kanıtlarıda ekleyebilirim istenirse ki zaten ödemeler forum yetkilileri tarafından görülebilir Ancak daha sonradan başka arkadaşlar ile birleşmemiz ve haliyle yeni masraflar ile birlikte işin içine para girince nedense ayrılmak istediğini söyledi, olabilir sorun değil. Bu arkadaş ile ayrıldığımız gün  ne hikmetse CS:GO mod serverim (Premium Mod) sıfırlandı. Tüm oyuncuların Level,Rank,Skin sıfırlandı ve sunucuda bulunan yaklaşık 15 kişiye  ban atıldı. İlgili kayıtlara baktığımda ban atan kişini ben olduğumu gördüm Gülümse yani benim hesabıma girip ban atmış. Panel vs. olunca haliyle herkesin nick şifre panel vs. görünüyor. Ancak hesaba katmadığı birşey var steam hesabı ile giriş yaptığı için steam ID'den bulununamayacağını düşündü galiba arkadaş. Yada non-steam oyunla giriş yapmayı akıl edemedi. Her neyse aşağıda ilgili kayıtları görebilirsiniz.
aşağıda ban atana kişinin nick ve steam id görünüyor.
7bi7qvs
İlgili steam Id yazinca steam databasede çıkan bilgiler;
STEAM_0:1:441831833
Detaylı buradanda bakabilirisiniz :    https://steamid.io/lookup/76561198843929395
ondvvc5

Bu arkadaş ile kesinlikle çalışmayın ve güvenmeyin. İyilikten maraz doğar derler doğru. 
Nasıl bir savunma yapıcak merak ediyorum doğrusu o kadar insanın emeğini çöpe attı sunucuda. Öğrendiğim kadarıyla forumdan CS:GO mod arıyor ve rakip olmak istiyor zannımca.

[b]Steam profile bakınız kim ;
[/b]
c4d7fa2
#2
@"Beast" Konuyla ilgili açıklama yapınız.
#3
Panel şifresi değiştiğini ve panele giriş yapamadığımı hatırlatmak isterim öncelikle para mevzusuna gelicekse konu arkadaşın her zaman benim için para önemli değil diyip sürekli paradan bahsedip klanda kendisini üstün görmesi can sıkan birşey bundan sadece ben değil ortak olduğu bir arkadaş daha şikayetçi ve bu arkadaşın daha önceden forumda bulunan bir konusu daha var orada da para talebi olmadığını söyleyerek lafın sonlarında her türlü ücreti söylemesi normal değil bence, Ortaklığımı bozma sebebim para değil arkadaşın kendisini üstün gördüğünden dolayı aileme yediğim küfürdür.

Yazmayı unuttum steam hesabım bu arkadaşın klanında birkaç oyuncuda daha var istedikleri oyunları oynayabilmeleri için steam ile birşey kanıtlayacağını sanmam Gülümse

İstenirse kimlerde olduğu kişilere sorularak kanıtlanabilir.
Son Düzenleme: 05-10-2021, 21:08, Düzenleyen: IMusty. (Sebep: Yanlıs yazım)
#4
Ailenize küfür ettiği hakkında kanıtınız var mı ?
Ayrıca arkadaşa neden normal bir şekilde ayrılmak istiyorum demediniz de sunucuya saldırdınız ?
@mazidekibiri Panelinize saldırı olduğu zaman içerisinde, panelinize giriş yapan ipleri atabilme şansınız var mı ?
Ve şifreyi değiştirdiğiniz doğru mu ?
#5
Panel şifresini iyikide değişmişim. yoksa dosyaları sıfırlardı bu arkadaş ordan yırttık. Ama bu panelde bulunan adminlerin şifrelerini ve nickleri görmediği anlamına gelmiyor bu 1. senden hiç bir zaman para talep etmedim ancak para vermediği halde takındığın tavırlar ve parasını verecem diyip discord botunu aldırdığın arkadaşı çağırayımmı konuya? mesele burada para değil Çok güldüm zaten okuduğunu anlıyorsan yukarıda belirttim bu 2. sana küfür etmişim kanıt atarmısın? şuan iftira atıyorsun gerçekten bu kadar karaktersiz olduğunu bilmiyordum.
#6
(05-10-2021, 21:09)suriyelikene Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ailenize küfür ettiği hakkında kanıtınız var mı ?
Ayrıca arkadaşa neden normal bir şekilde ayrılmak istiyorum demediniz de sunucuya saldırdınız ?
@mazidekibiri Panelinize saldırı olduğu zaman içerisinde, panelinize giriş yapan ipleri atabilme şansınız var mı ?
Ve şifreyi değiştirdiğiniz doğru mu ?
Arkadaşa ayrılmak istediğimi söyledim ve ayrıldım ben ayrıldığımda panel şifresi değişti ve girişim olmadı panele, Ailevi edilen küfür panelde ki konuşma kayıtları araştırılarak bulunabilir.

(05-10-2021, 21:09)mazidekibiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Panel şifresini iyikide değişmişim. yoksa dosyaları sıfırlardı bu arkadaş ordan yırttık. Ama bu panelde bulunan adminlerin şifrelerini ve nickleri görmediği anlamına gelmiyor bu 1. senden hiç bir zaman para talep etmedim ancak para vermediği halde takındığın tavırlar ve parasını verecem diyip discord botunu aldırdığın arkadaşı çağırayımmı konuya? mesele burada para değil Çok güldüm zaten okuduğunu anlıyorsan yukarıda belirttim bu 2. sana küfür etmişim kanıt atarmısın? şuan iftira atıyorsun gerçekten bu kadar karaktersiz olduğunu bilmiyordum.
Ben siz tarafından küfür edildiğini söylemedim bu 1 2.olarak arkadasi çağırabilirsin Gülümse
Son Düzenleme: 05-10-2021, 21:12, Düzenleyen: IMusty.
#7
@mazidekibiri paneldeki o saldırı zamanlarına ait konuşma kayıtlarını atar mısınız ?
Ve yukarda da istemiş olduğum gibi saldırıyı yapan ipyi bana özelden atar mısınız ?

Alıntı:Ortaklığımı bozma sebebim para değil arkadaşın kendisini üstün gördüğünden dolayı aileme yediğim küfürdür.
@"Beast" İlk yorumunuzda böyle yazmışsınız, şimdi bana siz küfür etmediniz diyorsunuz ?
#8
ilgili arkadaşın ip bu : 176.236.232.70 zaten yukarıdaki resimlerde mevcut. kendisi ayrılmak istediğini beyan etti bunun üzerine panel şifresini değiştim.
#9
(05-10-2021, 21:14)mazidekibiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilgili arkadaşın ip bu : 176.236.232.70 zaten yukarıdaki resimlerde mevcut. kendisi ayrılmak istediğini beyan etti bunun üzerine panel şifresini değiştim.
Bana parasını ödemedi diye yaptığınız bir suçlama var ve dolandırıcı konumuna düşüyorum burada arkadaşa sormak istiyorum ücret ödendi mi ödenmedi mi diye @suriyelikene
#10
@mazidekibiri İpyi yazılı bir biçimde değil de panelden ss alarak atar mısınız ?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task
Kayıt Ol
Discord Adresimize Katılın