Webailem - Forum

Uzaklardan Saç Ekimi Için Gelenler

Webailem - Forum/ Uzaklardan Saç Ekimi Için Gelenler => Uzaklardan Saç Ekimi Için Gelenler; Bu güzel haber sizi şimdiden heyecanlandırmıştır sanırım. Çünkü saç kaybı yaşayan kişiler için

Gönderen Konu: Uzaklardan Saç Ekimi Için Gelenler  (Okunma sayısı 121 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

09 Ağustos 2018, 18:05:01
  • Üye
  • *
  • Çevrimdışı
  • İleti: 1
  • Cinsiyet: Bay
Uzaklardan Saç Ekimi Için Gelenler; Bu güzel haber sizi şimdiden heyecanlandırmıştır sanırım. Çünkü saç kaybı yaşayan kişiler için bu durum sanıldığından çok daha fazla stres sebebi olmaktadır. Dolayısıyla da, hemen bir arayış ve araştırma içerisine girilmektedir.


Ancak yoğun stresle başlanan bu yolda, daha fazla strese sahip olmamak adına doğru merkez tercih etmek oldukça önemlidir. Doğru merkez tercihi ile süreç sonunda istenmeyen sonuçlar ile karşılaşma riski de  ortadan kaldırılmaktadır. Bu nedenle de Ada'larda Saç Ekim Merkezi ihtiyacı hisseden kişilerin ilk ve tek tercihi Aslı Tarcan Hair Clinic merkezi olmaktadır.


Bakırköy'de bulunan  merkezimize, Adalar'dan tek bir vapur yolculuğu ile ulaşmak mümkündür. Zaten merkezimiz ile iletişime geçildiğinde, çalışma arkadaşlarımız tarafından ulaşım ve diğer konularda da en doğru yönlendirme tarafınıza yapılacak ve ihtiyaç duyduğunuz her anda da iletişim halinde kalınacaktır.


Ayrıca teşhis ve tedavi sürecine dair planlama yapılırkende, yine danışanlarımızın menfaatleri gözetilerek ulaşım durumları göz önünde tutulacak ve minimum seans sayısı ile uygulama sonlandırılacaktır.


Merkezimizin bu konuda da Ada'lı danışanlara yapacağı ayrıcalıklar bulunmaktadır. Sizlerde saç ekim ihtiyacı hissediyor ancak ulaşımı düşünüyorsanız, merkezimiz ile mesafeler sorun olmaktan çıkmaktadır.


KAYNAK: https://bit.ly/2KG0hmX

Sosyal medya: https://tr.pinterest.com/uzmansacekimi/